Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyha kabatban cigiztem...

Hogyha kabatban cigiztem odakinn, akkor megerzik rajtam otthon?

Figyelt kérdés
Termeszetesen alaposan kezet mosok szappannal es hajat is fogok mosni. Ha odakinn cigiztem es kabat volt rajtam. Ha leveszem a kabatom es csak sima hetköznapi ruhaban leszek (ami egesz nap rajtam volt) ,akkor nem erzik meg, igaz?

2017. márc. 2. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet.
2017. márc. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyébként is megérzik.

Plusz kiégeted a kabát hátát a csikkel. :-)

2017. márc. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ők is dohányoznak, akkor tuti nem. Ha nem, egy szálat valszeg akkor se.
2017. márc. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ők nem cigiznek akkor szinte biztosan megérzik rajtad kabátban is és anélkül is.
2017. márc. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 gnoomage ***** válasza:
Ha nem cigiznek vagy leszoktak akkor hiába mosakodsz, megérzik. Ha cigiznek akkor is van egy eléggé nagy esély rá.
2017. márc. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az arcbőrödön,hajadon, össtes ruhádon megérezni. A szádon is, de azt ki tudod mosni,csak nem segít a titkolózásban.
2017. márc. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amint megszólalsz, a szádból áradni fog a koromszag. Én is eladóként dolgozok, mikor bejön valaki hozzánk és megszólal, nagyon érezni rajta ezt az undorító bűz, ahogy árad a szájából/tüdejéből.
2020. jan. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!