Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mitol kohoghetek? Osszel...

Anonymus54 kérdése:

Mitol kohoghetek? Osszel kezdodott azota nem mulik.

Figyelt kérdés

5 eve cigizek. Voltam ful,orr,gegeszeten ott megneztek a legutjaim minden rendben van egyedul azt tudta megallapitani hogy felmarta a sav a torkom es reflux beteg vagyok. De a biztonsag kedveert elkuldott tudo rontgenre, teljesen tiszta a tudom!

Az irtotacio azota is megvan olyan eres mintha lenne ott valami amit fel.kene kohogni de sose jon ha megkoszurolom a torkom akkor olyan erzes mintha felszakadna de semmi. Koptetoket is szedtem 5x2 hetig nem hoz fel semmit..

Es egesz nap tart ez az irritacio, ha nem folytanam el egesz nap kohognom.kene...

Ha nem.cigizek akkor is irritalja valami a torkom.

Segitsegetek elore is koszonom!



2017. júl. 5. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 1 évig laktam olyan lakásban, ahol bent cigiztek, és ez idő alatt allergiás asztmás lettem. Én is folyamatosan köhögtem stb. Ez azt jelenti, hogy mivel a családban amúgy is halmozottan előfordul az allergia (megjegyzem én soha nem voltam semmire sem allergiás), így én bennem is megvolt a hajlam rá, és érzékenyebb a tüdőm alapból, és a folyamatos sz.r cigifüst szívás elég is volt, hogy előhozza ezt. Tüdőröntgen kb. semmit nem fog kimutatni. Tüdőgyógyáasztra kell menni kivizsgálása, háziorvos tud adni beutalót. Nekem reggel és este kell revix axahaler inhalálót használnom és így már egyáltalán nem köhögök. De neked szerintem rosszabb lesz, mer te magad dohányzol, én el tudom kerülni a füstöt ami kiváltja, de így te nem
2017. júl. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán abba kéne hagyni a dohányzást.
2017. júl. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez a refluxtól van, nekem is ugyanezek a tüneteim voltak, amikor erősen előjött a refluxom.

Amúgy a cigi is nagyon ártalmas ha refluxos vagy, azt is le kell tenni, de legalább csökkenteni felére.

2017. júl. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt attol aki ugyan ugy refluxtol szenved!

Az elotte hozzaszolo.meg biztos nem cigizik es azert mondja ezt. Igen tudom hogy nem joba cigi de szeretek nagyon cigizni! Es nem ugy van tobb ev utan hogy csak ugy lerakja az ember!

Inkabb csokkentem

2017. júl. 6. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!