Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fájdalmas vizeletürites,...

Fájdalmas vizeletürites, nagyon sűrű ingerekkel kezdodott. Par napja barnás/veres vizelet és a derekam is nagyon fáj. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Egyszer volt már hasonló, de az nemvolt ennyire fájdalmas. Most minden egyes pisilesnel a konnyeimmel kuszkodom, ha épp nem pisilek is ugy erzem szetreped a húgyhólyagom. Mara annyira fáj a derekam hogy alig tudok mozogni,a pisiles meg egy rémálom. Nagyon sok vizet iszom,tozegafonya kapszulát is szedek de semmi javulás. Megyek orvoshoz de a tapasztalatokra kíváncsi lennék kinek mi segített,es hogy lehetne az ilyet megelőzni? Iszom rendesen és rétegesen oltozom mindig

2016. okt. 30. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha férfi vagy, vesekő. Annak van most az ideje. Nőknél ritkább. Ha öreg vagy mint a nagyanyám ( 78) akkor már nem tudom, mert neki mindene fáj. Ha 18 vagy, akkor nem kéne annyi vizet innod, mert azért jársz annyit pisilni. Ha kövér vagy, ha sovány vagy, mindenre lenne tanács. De így, hogy azt se tudjuk, akkor mire? Meg mit megelőzni?
2016. okt. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
24eves lány vagyok, nem vagyok túlsúlyos. Amit megelőzni szeretnék hogy ilyen újra és újra kiujuljon. Azert mert sok vizet iszom,, a sok pisilessel nincs problémám viszont azzal hogy vereset pisilek sírva mert annyira fáj azt nehezen viselem. Ma voltam orvosnál antibiotikumot írt fel és szerinte majd jobb lesz..
2016. okt. 30. 18:26
 3/3 anonim ***** válasza:
1 válaszoló te nagyon h*lye vagy. Ezeknek a dolgoknak semmi köze egy hólyaghuruthoz pl. Nekem az volt ilyen problémával és ilyenkor már nagyon nem használ a tőzegáfonya. Viszont az orvos is azt fogja mondani hogy igyál sokat. Jó nem 5 litert de fontos ilyenkor hogy tisztulj. Erre én antibiotikumot kaptam nem is tudom mi volt már a neve de az első szem után sokkal jobb lett. Hamarabb el kellett volna menned az orvoshoz.
2016. okt. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!