Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az elektromos cigi mennyire...

Az elektromos cigi mennyire hat a tüdőre?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy a rendes cigi nagyon le terheli nehezebb bármilyen sportot végezni.De az e cigivel mi a helyzet?
2017. júl. 18. 13:56
 1/5 enes ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy nem egészségtelen. Körülbelül egy vízipipa szintjén van.
2017. júl. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is hasonlóan , de nagyon meg oszlanak a vélemények.
2017. júl. 18. 14:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Fizikailag egyértelműen kevésbé terheli a tüdőt, ezt mindenki tanúsíthatja, aki cigiről szokott át. Valószínűleg biológiailag is (tehát mondjuk tüdőrák szempontjából) de erről még kevés tanulmány készült mivel elég új eszköz az elektromos cigi, nincs annyi hatástanulmány róla.
2017. júl. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen ezt én is tapasztaltam .De hát már lassan 10 éve van e cigi.
2017. júl. 21. 18:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, és eddig nem is derült ki róla olyasmi, hogy tüdőrákot okozna, vagy egyáltalán bármilyen negatív hatása lenne, de ugye a sima cigitől se alakul ki tüdőrák 10 év alatt. Tehát nem illik még eredményt hirdetni. Kicsit olyan ez, mint egy focimeccs, ahol 5-0-ra vezet az egyik fél, de le kell még játszani a második félidőt is, hogy hivatalos legyen a győzelem.
2017. júl. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!