Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dobozos vagy sodort cigi?

Dobozos vagy sodort cigi?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 18 éves vagyok, a barátaimmal élek Angliában. Itt nagyon drága a dobozos cigi, a legolcsóbb is 7 GBP, ezért sodort cigit szívok inkább (néha veszek dobozosat is, de csak kivételes alkalmakkor). Másfél éve cigizek, egy évig szívtam 5-6 szálat, mostanában viszont megvan a 20-30 szál is naponta (szabadnapokon, munkában maximum 10). Véleményetek, tapasztalotok alapján a sodort cigi is annyira káros, mint a dobozos?

2017. júl. 26. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy még károsabb.
2017. júl. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy a dohány önmagában károsabb lenne. Inkább azáltal károsabb, hogy az ember többet képes szívni tekert cigiből, mint normálisból. Maga a tekerés is képes függőséget okozni valamilyen szinten. Mindig próbálsz szebbet és szebbet tekerni, ezáltal a leszokás is sokkal nehezebb - szerintem.
2017. júl. 26. 18:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem adalékanyagmentes dohányt szívsz,akkor ugyanolyan okádék mindkettő.

Egyébként dohány van mindkettőben,nem igazán értem a kérdést.

2017. júl. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!