Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik a legjobb hüvely? És...

Melyik a legjobb hüvely? És mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!

2017. júl. 31. 02:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a piros marbi hüvely. De az olcsóbbak közül azt mondják jó a club hüvely az meg csak 200 Ft 200 db (marbi 200 db és 500-550 Ft).
2017. júl. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

aktÍvszenes club hüvely nincs 300ft sem és kenterbe vágja még a marlboroét is..

Kék szofi hüvely, nem tudom most mennyibe kerül nagyon rég nem vettem olyat, 600ft körül lehet

2017. júl. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az hogy kinek mi a jó hüvely, függ a cigaretta töltésétől, és attól hogy erőset vagy gyenge cigit szeretnél készíteni.


Nekem primus cigitöltőm van, már lassan 1 éves, és az utóbbi hónapokban már a gyengébb papirú hüvelyeknek a végét mindig megszakítja. Így sajnos csak a Marlboro hüvelyeket tudom tölteni mivel csak az alkalmas rá. De régebben rengetek primus multifilter hüvelyű cigit töltöttem. De a legjobb cigihüvely Magyarországon szerintem a fehér Benson Hedgens hüvely a legjobb, mivel hosszú a cigiszűrője (tehát olyan mint egy dobozosé) és aktívszenes filter van benne. Az is nagyon előnyös benne, hogy így rengeteg dohányt lehet vele megspórolni, mivel nem megy le a dohány a filter feletti részébe, így az nem vész kárba. Ezzel 3-4szál cigivel többet tudsz csinálni. Kb 450ft az ára :)

2017. aug. 1. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!