Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A piros marlboro milyen egy...

A piros marlboro milyen egy "kezdonek"?

Figyelt kérdés
Szoval augusztus 20.an barataimmal megyek "bandazni". Kozuluk mindenki piros marlborot sziv, altalaban ha megkinalnak elszivok egyet kettot. En nem dohanyzok, eddig eletemben ha elszivtam osszesen 2 doboz cigit (legfokepp keket) mennyire fog utni a piros?

2017. aug. 14. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem megszédülsz az első egy két szálnál, de semmi különös.
2017. aug. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%

Ha nem dohányzol, minek szívod azt a sz*rt? Tudom, hogy nem érdekel, de tisztában vagy vele, hányféle mérgező anyag van benne, és hogy ezek mit okoznak a szervezetedben? Mi lenne, hogy ha amikor megkínálnak, azt mondanád, hogy köszönöm, nem kérek?

Egyébként ez is mekkora tahóság már, hogy valaki méreggel kínál? Még ha nem is fogja fel.

2017. aug. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Inkább ne cigizz.
2017. aug. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Duguljatok már el!

Gondolom te levegőt se veszel, az is televan minden méreggel manapság. Miert faj az ha valaki cigizik? Kit érdekel hogy méreg? És?

A dohányosokat nem érdekli hogy te cigizel, de te meg itt pattogsz.

Én inkább cigizek. Valamibe meg kell halni.

2017. aug. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%

#4: Ezzel csak az a gond, hogy az én adómból is fizetik azt a kórházat, azokat az orvosokat, akik azért vannak, hogy te mégse mégse pusztulj el a saját hülyeséged miatt. Ha úgy működne az egészségügy, hogy aki tudatosan árt az egészségének, annak csak fizetős szolgáltatások járnak (mondjuk 52 évesen az első infarktusod után 25 milliót be kéne fizetned), és nem erre költenék az egészségügybe fizetett pénzünket, akkor tőlem nyugodtan cigizhetsz bármennyit, nem zavarna. De amikor valaki ilyen kérdéseket tesz fel, hogy mennyire bírja majd, meg milyen cigit ajánlunk, akkor kinyílik a bicska a zsebemben.


Duguljatok már el!

Gondolom te levegőt se veszel, az is televan minden méreggel manapság. Miert faj az ha valaki cigizik? Kit érdekel hogy méreg? És?

A dohányosokat nem érdekli hogy te cigizel, de te meg itt pattogsz.

Én inkább cigizek. Valamibe meg kell halni.

2017. aug. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Utolsó: nagyon köszönöm a válaszod.


Tudjuk, hogy így is, úgy is meghalunk. De legalább ne tegyünk érte, ne tegyünk kárt szándékosan a szervezetünkben, így is van elég méreg körülöttünk, ez igaz.


Ha valaki inni vagy cigizni akar, azt úgysem lehet lebeszélni, mert fejben dől el minden. Ha ő nem látja be, hogy akár bele is halhat, mert biztos, hogy nem fog megállni egy pohárnál vagy egy szál ciginél, hacsaknem elég erős jellem, akkor csináljátok nyugodtan. Magatoknak köszönhetitek. De ne az legyen a következő kérdés, hogy "Úristen tüdőrákom van? Véreset köptem."

2017. aug. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
A piros első erős, fehér kell, az a leggyengébb, ha már mindenáron mérgezni akarod magad, legalább ne legyél annyira rosszul.
2017. aug. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van aki direkt pusztítja magát. Van úgy hogy jobb a korai halál.
2017. aug. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Erős.
2017. aug. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!