Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigerattát kéne váltanom?

Cigerattát kéne váltanom?

Figyelt kérdés
Fehér Pall Mall, Arany Marlboro, Piros Marlboro ezeket a cigiket szívtam életemben. Leragadtam az aranynál. De mostanába mintha kicsit hányingerem lenne és nem lenne olyan íze mint volt. Egyik haveromtól megkérdeztem, hogy mitől lehet, ő azt mondta, hogy amelyiket sokáig szívod, attól megundorodhatsz. Igaz ez?

2017. márc. 15. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem esik jól, akkor függeszd fel és keress egy másikat. Próbáld ki a Camelt például.
2017. márc. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem. Camel cigaretták közül melyek azok, amelyek hasonló erősségüek, mint az arany marbi és barna füstszűrőek?
2017. márc. 15. 14:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Tarts szünetet.
2017. márc. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Két féle Camel van, a sárga és a kék. Úgy-tudom, hogy a sárga az erősebb.
2017. márc. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy többet szívsz mostanában? A hányinger érzet lehet a nikotinmérgezés egyik tünete, ha többet szívsz, mint amihez a szervezeted szokott.
2017. márc. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egy ideje elég sokat szívok. Egy kicsit lehet szünetet fogok tartani. Köszi a válaszokat
2017. márc. 19. 08:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Tavaly nyáron az arany Marlboronak ritka szar íze volt, meg ecetszaga. Szerintem próbáld ki a puhadobozos arany Marlborot, én is olyat szívok, nagyon finom, össze se lehet hasonlítani a másikkal.
2017. ápr. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!