Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az mitől lehet, hogy egyik...

Az mitől lehet, hogy egyik pillanatról a másikra megundorodtam a dohányzástól?

Figyelt kérdés

Évekig dohányoztam, kb. napi 2-3 szálat. Májusban egyik éjjel azt álmodtam, hogy olyan vizet iszok, amiben cigaretták áztak, tele volt hamuval és barna volt...nagyon átható keserű hamuíze volt...fel is ébredtem rá, elég hányingerem is volt.

Azóta nem gyújtottam rá, és zavar is ha megérzem az utcán, vagy valaki a közelemben rágyújt. Nem igazán értem, hogy ez mitől alakult így.



2017. aug. 22. 14:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű. Az agy csinálja. Édesapám édesszájú volt, de fiatal korában egy lagziban úgy bezabált sütiből, hogy majdnem meghalt. Utána egy falat édességet sem evett soha többet, de még abba az utcába se ment be, ahol cukrászda volt.
2017. aug. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Nem vagy terhes esetleg?
2017. aug. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Eleged lett belőle.
2017. aug. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennek csak örülj.
2017. aug. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Légy hálás azért az álomért, de komolyan! Bárcsak én is álmodnék valami hasznosat, (de nekem csak hülyeség jön 😀) Ne is szokj vissza a cigire, ha már így alakult.
2017. aug. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Öranygyod eszet csöpögtetett az agyadba
2017. aug. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig is imádtam a cukrász sütiket, és a családunkban sok a cukor beteg, egyszer az egyik rokonom bele is halt, és a temetésén megundorodtam a sütiktől örökre. Ez ilyen. Azt gondolom, hogy ami nem jó a szervezetnek, az jó, ha nem is kívánjuk.
2017. aug. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Végül is örülök neki, hogy 4 hónapja nem gyújtottam rá, anyagilag sem mindegy, csak furcsállom, lehet, hogy tényleg ez egy tudatalatti önvédelem volt.

Ezek a sütis sztorik nagyon érdekesek. :O kicsit meg is rémültem őszintén szólva, mert elég édesszájú vagyok, hála égnek normál testalkatom van, de sok édességet eszek. :(

2017. aug. 22. 15:30
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert te valójában mindig is utáltad a dohányzást, csak pótcselekvés végett vagy esetleg csak divatból szívtad. Örülj, és sose szokj vissza mert teljesen felesleges, drága és egészségtelen szokás.
2017. aug. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

Adj hálát az égnek. Egyébként lehet ilyen, én sajnos alkoholista vagyok és gyógyszerfüggő, kb. 35 éves korom óta. Depresszió és szorongás miatt lettem függő és mindent ittam, töményet, bármit. Egyszer viszont olyan durván túladagoltam, hogy borzalmas rosszulléttel kerültem a toxikológiára.

Igaz, azóta volt több viszonylag tiszta évem, de most is iszom, bort és sört. Töményre viszont azóta ránézni sem tudok, egy korty sem menne le a torkomon.

2017. aug. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!