Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Fiatal, kezdő dohányosok...

Fiatal, kezdő dohányosok milyen elvonási tüneteket éreznek, illetve miért, mit élveznek a dohányzásban?

Figyelt kérdés

Mindig is idegesített, amikor valaki feszülten nyűglődött mellettem, hogy rá akar gyújtani, és már alig várja, mert az milyen jó...


Érdekelt, mit éreznek, milyenek az elvonási tünetek, szóval kaptam 3 doboz Marlboro Silver Blue cigit, amikor először kipróbáltam, csak kicsit szédültem, a második szál után izzadtam, verejtékeztem, pár napig ugyanez volt, aztán már csak egy kis, mondhatni kellemes torokkaparó érzés volt, és 3 hét után (napi 4 szállnál tartottam) elfogyott, azóta eltelt 1 hét, és valahogy elmaradtak ezek az "elvonási tünetek".

Amúgy mindvégig letüdőztem.


Szóval továbbra sem értem, hogy az osztálytársaim, akik kezdő dohányosok, napi pár szálat szívnak, miért olyan feszülten várják az óra végét, hogy kimehessenek rágyújtani? Mi ebben olyan jó?

17/F


2017. aug. 24. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem dohányoztam,de szerintem csak játsszák az agyukat...
2017. aug. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5%

Ha ilyen primitív vagy, lődd magad három hétig heroinnal és akkor majd megtudod!

Vered itt magad mert elszívtál életedben 4 csomag csigarettát és nem lettél függő?

Ostba! Nyomkod tovább a minercraftot!

2017. aug. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2

Szóval dohányzol, de nem tudod miért : )

Nem heroinról beszéltünk - azt még valahogy el tudom képzelni, mert annak láthatóan intenzív a hatása.

2017. aug. 24. 14:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet ők rávannak szokva.
2017. aug. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindig akkor cigiztem, amikor rossz volt a hangulatom, vagy untam az életet. És rájöttem, hogy mások is ezek miatt próbálják ki. Aki boldog, az nem akar cigizni. Aki ideges, az annál inkább. Úgy vettem észre nem a cigi hiánya miatt idegesek, hanem inkább idegesek valami miatt, és amiatt gyújtanak rá. Megbántam, hogy kipróbáltam a cigit, mert csak tönkre teszi az embert!
2017. aug. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2. Te vagy a primitiv.
2017. szept. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!