Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Új ecigiben gondolkozok egy...

Philips103 kérdése:

Új ecigiben gondolkozok egy kezdő Eleaf Ijust s készüléken. Megéri e vagy nem?

Figyelt kérdés
Aliexpressen gondolkoztam , de melyik lenne megbizható meg honnan lenne olcsó ?

2017. júl. 7. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia

Szerintem a Kanger subvod mega Tc jobb

Eddig nem vettem èszre gomb problèmát (2hónapja van meg), ellenben az iJustoknál pár hónap után megjelenik a hiba.

2017. júl. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ego aio vagy az ego aio pro is jobb, mint az ijust s.
2017. júl. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De miert mi a baj ennyire vele? Csak + visszajelzest olvasok es videot nezek rola...

Ego aio nekem tul kicsi es keves gozt produkal a pro meg ugyan az csaj egy kicsivel hosszabb de ugyan ugy tul kicsi es még + aksi is kell bele...

Az a kangertech meg olyan is-is kategoria , de nem ertem miert jobbak ezek mint az ijust s, mondjatok valamit ami jobban alatamaszhatobb :D

2017. júl. 9. 18:18
 4/4 anonim válasza:
Szia teljes mértékben megéri az árát :) OFF: ELEAF iStick Basic Full Kit szebb, és jobb, de a Kangertech Togo Mini Full Kit is bőven lehagyja szerintem de ha neked nem tetszenek ezek a kiszerelések akkor iJust 2 jobb.
2017. júl. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!