Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 16 éves vagyok es sajnos...

16 éves vagyok es sajnos dohányzom és szüleim nem tudják. Félek, hogy valami bajom van. és elszeretnek menni tüdőszűrésre, anélkül hogy szüleim megtudnák?

Figyelt kérdés
És ha használom a tb kártyám akkor kapnak valamiféle visszajelzést? vagy nem?

2017. szept. 14. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy megtudnák. Szerintem nyugodtan menj el, hisz ez csak rád és az orvosra tartozik.
2017. szept. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem kapnak semmiféle visszajelzést, viszont a tüdőszűrőre beutaló kell, ha ez nincs, akkor fizetős. Mi lenne az a baj, amitől félsz? (mert a tüdőszűrő nem mutatja ki a rákot, már ha ettől a bajtól félsz)
2017. szept. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


14 éves kortól ha megkéred az orvost, nem szólhat a szüleidnek. A háziorvoshoz menj, ő tudja, milyen vizsgálatra kell továbbutalnia.

2017. szept. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
És nem mellesleg hagyd abba a cigizést!
2017. szept. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan elmehetsz.
2017. szept. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem fognak semmit tudni róla, nem mellesleg ha ennyire aggódsz minek szívod?


Én is tudom, hogy káros, viszont nem is járok szűrésre, néha jó az áldott tudatlanság.

2017. szept. 17. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%
Ültesd le szüleidet, hogy nagyon őszintén szeretnél velük beszélni, és mondd el nekik őszintén, hogy cigizel. Döntsék el, hogy mit szeretnének: hogy hazudjon nekik a gyerekük, vagy hogy őszinte legyen. Sok sikert!
2017. szept. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az eszedbe sem jut hogy abba hagyd? Olvasd el ezt, és nézd meg a videót is.

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__dohanyzas__8866580-..

2017. szept. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én szintén dohányzom, de munka miatt kellett 17évesen tüdőszűrésre menni,DE szülővel lehetett csak gondolom a sugár miatt.
2017. szept. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!