Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 17 éves vagyok, és szeretnék...

17 éves vagyok, és szeretnék cigarettát vásárolni sajnos rászoktam, és csak októberben leszek 18. Hogy tudnék venni?

Figyelt kérdés

Nem nézek ki 18-nak egyáltalán. Esetleg létezik olyan dohánybolt ahol kiadják a cigit?

Köszi szépen!

17F


2015. máj. 14. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Kérd meg apukádat, hogy vegyen. Biztos örömmel megteszi.
2015. máj. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Anno ugy nyomták haverok, hogy megálltak bolt elött és aki ott volt megkérdezték venne e. Egyszer ráb asztak mert pont az eladó volt az :D. Amúgy ha nem nézel ki 18 nak nem sok esélyed van.
2015. máj. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Zárás előtt menj be, vagy kasszaátadáskor! Vegyél fel bőrkabátot, napszemüveget és sapkát, röhejesen fogsz kinézni, de itt ez beválik!

Ha bemész ne nézelődj, ne kérdezz semmit ,határozottan belép és ,,Jó napot/Estét! Egy doboz xy cigi lesz" Fizetsz és távozol.

Ha kizavarnak mondd, hogy otthon maradt a személyid, megállsz az ajtóban beakar menni egy faszi megállítod a kezébe nyomod a pénzt és vesz egyet, majd max lenyúl pár szállal vagy a visszajáróval.

Ezek mindig beválnak nekem! :D

2015. máj. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a te korodban két módszerem volt. Az egyik, hogyha volt barátom aki elmúlt 18, azt megkértem, hogy mondjuk vegyen egy kartont, és akkor az elég egy darabig.


A másik a cinkesebb, de 10-15 percen belül működőképes modell. Az a lényege, hogy a bolt közelében várakozol, és ha jön valaki aki jófejnek nézi ki, megkéred, hogy vegyen neked. A legfőképpen ajánlott típusok a laza egyetemista, és az alkoholista idős bácsika, ezek 10-ből 9-szer megszántak. :D A jómódú középkorú konzervatívoknál ne is próbálkozz, max kapsz egy kis papolást, hogy inkább sportolás közben tanuljál, ahelyett, hogy az egészségedet rongálod. :D


A törvényi szigorítások miatt, már sehol nem merik kiadni személyi nélkül. Amúgy szerintem ha beírod, hogy merrefelé laksz, biztos találsz itt valakit aki segít. (Ha véletlen az én városomban, én is simán veszek neked :D)

2015. máj. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi a válaszokat! Budapesten lakom egyébként :)
2015. máj. 14. 19:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Pedig van, ahol simán kiadják személyi nélkül...

Csak határozottnak kell tűnni, mint már írták. Ennyi az egész.

2015. máj. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Rengeteg dohányboltban kiadják 18 év alatt. Budapesten egyszerűbb is a dolgod, mert ha kiküldenek, hogy nincs személyid, maximum sétálsz két utcányit és bemész egy másik boltba. Fő a határozottság, ha úgy mész be, mint aki nem először jár dohányboltban nem hiszem, hogy elküldenének.
2015. máj. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szép határozottan bemész, egy xy-t kérek, köszönöm. Fontos: köszönj jónapot-tal, ne úgy mint egy kisiskolás. Egyik haveromat azért rakták ki egy kocsmából mert csókolommal köszönt a huszonéves pultoscsajnak. Na ennyire hülye ne legyél. Próbálj nem úgy felöltözni, járni és beszélni mintha gyerek lennél, és viselkedj úgy mintha mindennapos dolog lenne neked a cigivétel. Péntek/szombat este jobban kiadják a bulis környéken, ha részegen mész be szintén (14 éves barátnőm trükkje). Ha mindenhogy kiküldenek, keress egy közeli csövest, 2 szál cigiért vagy a visszajáróért bármit megvesz neked.
2015. máj. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!