Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van itt olyan aki terhessége...

Van itt olyan aki terhessége félidejében tette le a dohányzást?

Figyelt kérdés
21 hétben járok,nem kell megkövezni,csupán segitséget szeretnék kérni,kérlek titeket segitsetek.. Hogyan tudnám,valaminek a segitségével le tenni a dohányzást? Esetleg valami tapasz,vagy rágó? Próbáltam már,de nagyon elfogott valami rosszulét,csak a cigire tudtam gondolni.Nem csak a baba egészsége miatt,saját egészségem miatt is szeretném ezt.Próbáltam imádkozni is Istenhez hogy segitsen.. Nagyon elhatároztam magam.. Le akarom tenni.. Sokat ártottam eddig a babámbak azzal hogy dohányoztam?

2017. szept. 19. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Én ugyan akkor tettem le azonnal, ahogy megtudtam, hogy terhes vagyok, vagyis pozitív lett a teszt, de ezen senki más nem tud segíteni, csak te önmagad. Én megmondtam, hogy a gyerekem egészségét nem teszem kockára, tehát ahogy megtudtam, hogy terhes vagyok letettem és nem szívtam többet. Így lehet róla leszokni, hogy nem gyújtasz többet rá. A gyerekedre gondolj és ne magadra. Ha ezt tartod észben, akkor meg tudod állni, hogy ne gyújts rá. Ha erre nem vagyok képes, akkor más se fogja megoldani ezt a problémát helyetted.

És igen, már ennyi idő alatt is árthattál vele. Hogy mennyit, az majd később kiderül.

2017. szept. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem,persze tisztában vagyok mindennel.. Mikor megtudtam hogy terhes vagyok,nekem is egyből sikerült letennem,de aztán egyik barátnőm megkinált.. már annyira bánom. csak jó lenne ha valaki itt lenne majd velem abban a pár napban mikor a legnehezebb. esetleg az a nikotinos rágó?
2017. szept. 19. 19:00
 3/7 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=lWpJF6DLrek

Ezt a módszert próbáld meg, el olvasni a könyvet.

Én nem olvastam , de szinte szóról-szóra ezzel a módszerrel szoktam le, igy utólag vissza gondolva.

Nekem se hiányzott már másnap sem, pedig addig 2 dobozzal rántottam el.

2017. szept. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi,most nézem a videót. :)
2017. szept. 19. 21:42
 5/7 A kérdező kommentje:
érdekes de igaza van.. irni fogok hogy mire jutottam.! Köszönöm!
2017. szept. 19. 22:00
 6/7 A kérdező kommentje:
mintha én beszélnék a megbánásról.. pontosan igy érzek,mint amiket mond az ember,a videóban..
2017. szept. 19. 22:02
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz érzés, amikor nem gyújthatsz rá? Hiányzik? Kívánod? Ideges vagy? Elvonási tüneteid vannak?

Gondolj arra, hogy ha folytatod, a kisbabád ezekkel az érzésekkel fog megszületni. Amint elvágják a köldökzsinórt, nincs több nikotin, jön az elvonás.

Kívánod ezt egy újszülöttnek?


Én dohányoztam, nagyon sokat. A pozitív teszt utáni napon szívtem az utolsót.

Sógórnőm dohányzott végig, félidőtől napi 1-2 szálat csak (a gyengék önigazolása csak az, hogy az elvonással járó stressz ártalmasabb, mint egy kis nikotin). A baba 1 éves sincs, többször megjhárta a kórházat krupp, hörghurut és hasonlók miatt. Egészen biztosan asztmás lesz, már látható.

2017. szept. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!