Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy éri meg a cigi tekerés?

Hogy éri meg a cigi tekerés?

Figyelt kérdés

Milyen dohány, és milyen papír?

Ezek milyen kiszerelésben vannak?

Mennyivel olcsóbb, mintha dobozost szívnék? (Mennyi 1 szál)

Milyen erős?

álalános tapasztalatok?


2017. szept. 19. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Jézus... gondolkodjunk helyetted?


Dohány és papír is van kismillió féle, mindenki másra esküszik.

Kiszerelés is van rengeteg féle.

Olcsóbb meg megint attól függ milyet veszel, és ezzel együtt, hogy mennyire erősre csinálod...

2017. szept. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%
Én Marlboro Touch-ot vagy zöld Domingot szoktam venni, ezek viszonylag olcsók és finomak. Sárga és kék Camel is volt már, de attól már undorodom. A kék Domingotól szintén. Kék OCB papírt szoktam venni (a világosat, a sötét az rizspapír, azt csak mókacigihez jó), de a papír márkája mindegy, ha normális fehér papír. Dohány többféle kiszerelésben van. A papírban kb 50-60 db szokott lenni. A szűrő is kb. mindegy, Mascotte-ot szoktam venni, szeneset vagy simát. Ha ragasztósat veszel, azzal talán könnyebb megtanulni tekerni. Nem tudom, mennyire jön ki egy szél, de jelentősen olcsóbb, mintha dobozzal vennéd. Az erőssége meg a dohánytól függ. Múltkor sok évnyi tekerés után vettem dobozos cigit, borzalmas. :D
2017. szept. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!