Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E-Cigaretta tapasztalataitok...

E-Cigaretta tapasztalataitok vannak már?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Párhuzamosan kérdezek itt és esek neki a google-nek.

E-cigi tapasztalatok érdekelnek, árak, érzés, valódi cigi és e-cigi élmény közti különbség? 10ml Liquid mennyi idő alatt fogy el ?

Olyan dolgokat írjatok amit e-cigit értékesítő oldalakról nem tudnék meg.


Esetleg van-e olyan aki e-cigi használat által szorította vissza a szokásos cigi mennyiséget.


Előre is köszi a válaszokat.

32/F



2017. szept. 27. 22:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Ezeknek a kérdéseknek nagy része relatív és szubjektív. Az árak nagyban változnak attól milyen készüléket akarsz venni. Egy értelmes belépő szett kb 8-9 ezer forinttól indul,határ a csillagos ég. De az elején egy 8-9 ezres pl Ego aio teljesen megteszi,kezdőknek tökéletes mert jó de egyszerű,nem kell vele sokat bajlódni. Az elején nekem nagyon tetszett,de sokáig szívtam rendes cigit is néha-néha,mert az érzés persze nem ugyan az. Én mostmár csak bulikban gyújtok rá rendes cigire,ott is csak azért mert alkohol mellé kívánom,de egyébként nem esik jól. 10ml liquid meddig elég? Megint csak relatív. Attól függ mennyit és milyen készülékkel szívod. Én napi 2-3 milit elszívok,van aki akár 6-ot is. Nagyobb teljesítményű ecigi=nagyobb gőz jobban eszi a liquidet míg egy kisebb nem annyira. Egyébként dohányboltban nem éri meg a liquid,nagyon drága és sokszor kicsi a választék. Érdemes netről rendelni nagyobb kiszerelésben akár 2 ízt is,olcsóbban kijön,de akár keverheted is magadnak egy idő után,az nagyon barátságos árban. Bonyolultnak tűnik de egyébként egy pofon egyszerű dolog. Remélem tudtam segíteni,ha van még kérdés írj
2017. szept. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!