Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hány évesen és milyen fajta...

Hány évesen és milyen fajta cigivel szoktatok rá a dohányzásra? Mennyi ideig tudtátok titkolni. Ki kinált meg az első cigivel?

Figyelt kérdés

2017. szept. 28. 19:38
 1/7 anonim válasza:
71%
Én pár éve kezdtem el, 13 éves korom végén, egy barátnőmmel. Nem vagyok függő hetente 1-2 szálat szoktam elszívni. Általában a szüleimtől csórom, de van olyan, hogy a barátnőm szerni valahonnan.
2017. szept. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
16, töltött, 4 évig és senki.
2017. szept. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
14, mem szoktam rà, a legjobb baràtomnak a baràtnője kinàlt meg egy diszkóban.
2017. szept. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Soha senki nem kínált, 5 éve, amikor 18 lettem, egyedül mentem be a boltba és kértem egy piros Lucky Strike-ot. Sosem vonzott a dohányzás, csak azért próbáltam ki, merthát "egyszer ezt is ki kell". Azt mondják, az első szál a legrosszabb, hát a mai napig azt mondom, hogy nekem viszont életem legjobb szála volt. Az íz, az érzés a torkomban, az illata, az egész folyamat, sajnos minden jól esett.


Mai napig titkolom.

2017. szept. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

15 évesen, kék dunhill volt az első. Utánna 4 évig Marlborot szívtam, most megint dunhillt.Kb fél évig titkoltam. Senki nem kínált, fogtam és rágyújtottam.


20/f

2017. szept. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
15 evesen 1 szal feher multifiltert szivtunk el 2 baratnommel. Eletem legrosszabb dontese volt!! Imadtam cigizni!!!30 evesen sikerult letennem,mikor terhes lettem! Soha tobbet!
2017. szept. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

23 évesen szoktam rá. Azt kezdtem tapasztalni, hogy napi 3-4 száltól már rosszul voltam!


Soha nem szívtam túl mélyre a tüdőmre. Max. napi 2 szál már elég volt...


39 évesen önként leszoktam - mivel túl drágának tartottam.


Röviden ennyi a történet.


Üdv: 43/N

2017. szept. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!