Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Begyulladt a fülem, de az...

Begyulladt a fülem, de az orvos nem szúrta fel, pedig mindenhol azt olvasom, hogy ennél a fajta fül gyulladásnál ez az első lépés, miért?

Figyelt kérdés

Középfül gyulladásom van, feszít egész nap és lüktet, az állkapcsomat nem tudom össze zárni, nem tudok enni, mert rettenetesen feszít és fáj. Ma kezdtem el szedni az antibiotikumot és a doki nő tett bele olyan géz csíkot. Minden reggel vissza kell mennem vele. De én azt olvasom minden cikkben, fórumon, hogy ezt fel kéne szúrni, hogy a feszítő genny távozhasson.


Miért nem szúrja fel az orvos? Meg említsem neki holnap? Ha nem szúrja fel, hova távozik a genny, meg gyógyul egyáltalán rendesen?....



2015. szept. 2. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Már régóta nem dívik a felszúrás! De ha gondolod keress másik doki!



Egy majdnem doki.

2015. szept. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajna a közelben csak ez az egy van, a többi fizetős és azt nem tehetem meg :(

Ez a feszítés mikor fog elmúlni? A fájdalom nem is igazán érdekel, inkább tényleg az, hogy a fogaimat nem tudom összezárni..... :(

2015. szept. 2. 16:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondd el, hogy nagyon feszít. A felszúráskor tkp nem a genny távozik, hanem azok a gőzök amelyek feszítik és nagyon kicsi pont kell ehhez. A felfeszíti az rosszabb, nagyobb seb lesz, ezért csinálták régebben. De látom a medikus 1-es mást mond, úgyhogy holnap beszéljétek meg az orvossal. Lázad is van?
2015. szept. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen lázas is voltam. (már nem, mert lázcsillapítót vettem be)

Vasárnap voltunk strandon, ott emlékszem, hogy a kistestvérem telibe bele fröcskölt a fülembe, jó mélyen, én azt hittem, hogy ki jött a víz, de ezek szerint mégsem. Hétfőn már nagyon tompán hallottam, keddre fájt is, így hát ma mentem el a dokihoz. Nem vagyok orvos, de gondolom az, hogy a fogaimat nem tudom össze zárni, enni, az a feszítés miatt van, mert feszítést érzek, mikor megpróbálom. Az nagyon kellemetlen :((

Viszont nem tudom, hogy a doki meg csinálná-e, illetve érdemes-e egyáltalán, mert ha el múlik 1-2 napon belül magától is, akkor inkább kibírom. Nem a fájdalomtól félek, inkább attól, hogy lesz valami baja a fülemnek.

2015. szept. 2. 16:14
 5/5 anonim ***** válasza:
A gyógyszeres gézcsík és az antibiotikum majd leviszi a gyulladást, ha minden reggel vissza kell menned, akkor rende. alapos az orvos, ne aggódj, bízd rá a kezelést.
2015. szept. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!