Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E-cigi kezdoknek. Mit kell...

E-cigi kezdoknek. Mit kell tudnom rola? Tobb lent

Figyelt kérdés
Lany vagyok, eddig Marlboro Goldot szivtam, napi 2-5 szalat, foleg a szag miatt allnek at, meg az iz miatt... Milyet vegyek? Segitsetek legyszi... Koszonom elore :)

2017. szept. 30. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Joyetech AIO, iStick 20, EGO kezdőszetteket ajánlanám.

Maga a készülék 8000-12.000 ft általában.

Liquid 10 ml 1000-1200 ft körül van. A márka, íz egyénfüggő kinek mi jön be, ezért érdemes többfélét kipróbálni.

Csere porlasztó 500-1500 ft/db kazán típustól függően.

Szóval elsőre drágának tűnhet, de hosszabb távon megéri használni.

2017. okt. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom :) Meg ha valakinek van tuti tippje, ne tartsa magaban :)
2017. okt. 1. 08:35
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem teljesen egészséges.
2017. okt. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja, es en olyat vennek ami jol kihozza az izt, nagy a fustje es nem olyan nagy... Tul nagyok az igenyeim?
2017. okt. 2. 15:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Istick pico + melo3 szett, Vagy Pico +Kanger subtank mini.

A melo3 DL, azaz, ha te a rendes cigit szájból tüdőbe szívtad, akkor a tank nem biztos hogy jó. :)

A Kanger viszont variálható, lehet DL és MTL is, és van gőz is akár hogy szívod.


Az EGO-t én nem javaslom.

2017. okt. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolso, koszi, el tudod mondani hogy miert nem ajanlod? Es hogy mit jelent az hogy DL es MTL? Bocsi, tudatlan vagyok :/
2017. okt. 3. 06:37
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az EGO-k nem jók! Volt nekem is, èn is azzal kezdtem, mert sajnáltam a pènzt egy komolyabbra ( igaz, akkor mèg nem volt ennyi lehetősèg). Folyt, gyorsan lemerült, semmi gőz.


AIO jó ha csak par szál cigit szívsz naponta, de ha fèl doboz, akkor már nem javasolt kategória, gyorsan melegszik.


DL- direkt tüdőbe szívod

MTL- szájból tüdőbe.

2017. okt. 4. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!