Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nagyon egészségtelen így élni?

Nagyon egészségtelen így élni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ha az elmúlt egy évben elment rám 10dobog cigaretta, az mennyire kàros egy 14éves szervezetnek? Sajnos rossz társaságba kevertem tavaly,és rászoktattak,de ezt a 10 dobozt ,leszeretnèm csökkenteni max 5 re. Abba nem halok bele oly’ könnyen,ugye?(átlagosan havi fél doboz SE lenne((4-5 szál havonta))

Anyának hogy mondjam el?milyen korban? Tesóm megölne ha megtudná,ő olyan 17 volt mikor elkezdett,most mondta el 24évesen,hogy dohànyzik. Anya nem örülne neki,de ha idősebb leszek,el szeretném mondani neki. Milyen korban mondjam el?

14L, nem kérek szidást,tudom hogy hülye vagyok



2017. okt. 3. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg abbahagyni, mond hogy rászoktál gyújtani de abbafogod hagyni.
2017. okt. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem abbahagyni próbáld, fiatal vagy, szerintem még menni fog és találni fogsz más stresszcsökkentő tevékenységet is. Kitartás!
2017. okt. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Próbálok,de még élvezni szeretném. Akartam helyette vizipipát venni,anya nem támogatta.. nem tudta a háttérsztorit..pontosabban nem volt vele baja,de elhesegette a gondolatot
2017. okt. 3. 20:11
 4/8 anonim válasza:
Érdemes leszoknod. Ne élvezd, hogy szívod. Sokan jönnek azzal, hogy a dohány rákot meg szarságokat okoz.. Oké, részben igaz de, egy egészséges nem dohányzónál is kialakulhat. Sokan mondják, hogy az idősek mennyire jól bírják a napi dohányzást. Azt nézed ők egész életükben fizikai munkát végeztek/legtöbbsége/.. Immunrendszerük sokkal stabilabb. Egy fiatal, iskolában ülő gyerek mennyire erős? Semennyire. Most nem is de, később biztos, hogy nagy kárt teszel magadban. Főleg, hogy a tüdő nem is tud teljesen helyre jönni. Ha nem most akkor sosem fogsz leszokni. /vagy mikor már késő/. nem is értem miért kell sok tininek nagylányt játszani?! olyan sok problémájuk van? a leggyengébb módszer a cigire való rászokás a probléma miatt. Lehet ezekkel az állításokkal nem fognak egyet érteni sokan de, számomra ez így van! 18/f
2017. okt. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mondtam hogy miert szoktam ra. Egy ideig nem is fogok,de nem akarok ennyit szivni
2017. okt. 4. 15:12
 6/8 anonim válasza:
Nem csak feléd irányult a kijelentésem. Általánosítottam!
2017. okt. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez heti 1 szálat jelent ami nem olyan mértékben káros mint ahogy sokan képzelik. Csak ezzel az a baj, ha hiszed ha nem, ebből egyre több lesz. Minden kezdő cigis azt mondja (én is azt mondtam anno) hogy úgyse szokik rá, csak néha cigizik.


Nekem a 10 doboz 10 nap alatt megy el sajnos. :(

2017. okt. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az azert nyugtat,hogy undorodok tőle. A szaga. Az a bűz,rettenetesen elszomorit mikor megerzem masokom,hogy jezusom,velem is ez lesz ha nem allok le
2017. okt. 6. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!