Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a különbség a gyenge és az...

Mi a különbség a gyenge és az erős cigi között?

Figyelt kérdés

Az erőstől joban beszéldülök?

Vagy jobban kapar, mar?

Vagy csak több a füstje?


Nem cigizek csak nagyon ritkán, de mikor kaptam egy szár gyenge cigit ugyan olyan volt mint amit másnap kaptam. Az meg kb. majdnem az egyik legerősebb volt.


Nekem csak annyi volt, hogy kicsit beszédültem tőle. De úgy kellemesen, és persze csípte a torkom és kaparta. De ez ugye azért volt mert kezdő vagyok.

De kb. ennyi. Nem volt különbség.


De akkor mégis miben más?


2017. okt. 5. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Pont ma olvastam valahol,hogy egészségre gyakorolt hatása ugyanaz.Nincs külömbség a light és a normás között.De a más az összetétele gondolom a dohány levél minőségében.
2017. okt. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs gyenge cigi, te vagy a gyenge.


Érzed hogy töményebb a füstje. Beszédít, rosszul leszel ha sok.

Ezzel amúgy én is igy vagyok. Nem bírok elszívni egy arany marlbit mert túl erős, de egy piros, vagy más erős cigi simán menne

2017. okt. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Több benne a nikotin meg nem érzed olyan levegősnek, mint a gyengét sokkal inkább füst
2017. okt. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!