Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A Sárga és a Kék Multi dohány...

A Sárga és a Kék Multi dohány között van érdemi különbség?

Figyelt kérdés
Ugyanez a Marlboro Gold és Red dohányra is. Csak mert én eddig úgy tudtam, hogy a bolti cigiknél nem a dohánytól vannak erősebbek és gyengébbek, hanem a filterben van a különbség, h a sárgának erősebb filtere, pirosnak meg gyengébb. Ebből gondoltam hogy töltött ciginél is ha gyengét akarok, gyenge hüvelyt kell vegyek, azt meg sajna alig találok, baromi erősek és kaparós ízük, meg rossz mellékízük van. Végre normális cigit akarok szívni töltöttben:\ Szóval világosítson fel vki:)

2014. aug. 30. 00:34
 1/3 anonim válasza:

Szénszűrős hüvelyt (lehetőleg olyat, amilyen a dohány) vegyél sárga csomagolású dohánnyal (ne Camelt)!

Esetleg vegyel cherry-vanilás dohányt.

Van mentolos Primus hüvely is.

A felsoroltak elég gyengék a többihez képest.

2014. aug. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kék erősebb, hüvelyben szerintem az íze más. Annyira nem vagyok otthon töltés témában, ma kezdtem el :D
2014. aug. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Lényegében ugyanaz a dohány van más-más csomagolásban! Valóban a hüvelytől függ! Szénszenes hüvelyt vegyél! Mondjuk kék sopianae, kék multi, olcsóbbak a Primus multifilter, Silverado carbon multifilter. Ki kell próbálni melyik jön be neked!
2014. szept. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!