Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit kezdjek a cigarettázással?

Mit kezdjek a cigarettázással?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok,16 évesen cigiztem rlősuör, most nyáron többször is cigiztem bulik alkalmával, de nem sokat, egész nyáron 4 dobozzal ha elszívtam.

Aztán augusztus közepe után tartottam egy másfél hónapos szünetet és bulinál megint rágyújottam, és azóta még párszor.


Amint cigizem, utána este vagy másnap mindig nagyon megbánom, de buliknál megint szivesen rágyújtok.


Hogyan tudnám ezt teljesen felfüggeszteni? Fizikailag nincsenek elvonási tünetek, hisz többször is teltek el hetek, hónapok cigi nélkül.



2017. okt. 9. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Egyszerű:mondj nemet.magadnak, ez csak önuralom kérdése.
2017. okt. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem milyen érzés lehet. Én rendszeresen dohányzom, de ha ki tudnék bírni 1 hónapot mint te dohányzás nélkül, sosem gyújtanék rá többször. Nem is értem te minek teszed ha nem is vagy függő.
2017. okt. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tényleg csak annyi hogy nemet mondasz. A társaságban ahova jársz tuti van még aki nem cigizik, mondd hogy nincs kedved, ne ez csessze el a bulit.


Ez pont olyan mint amikor a haver bíztat hogy igyál még. Nem fogok a kedvére cselekedni hogy aztán majd otthon a wcnél térdeljek

2017. okt. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy megvagy nélküle.
2017. okt. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!