Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehetek a dohanyzástol ennyire...

Lehetek a dohanyzástol ennyire levert, motiválatlan és fáradt?

Figyelt kérdés
Régen futni jártam, most a boltból hazafelenrlfáradok. Ha abbahagyom változik ez? Hogy tudnám abbahagyni?

2017. okt. 10. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Lehet.
2017. okt. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én úgy hagytam abba, hogy influenzás lettem, majd abból lett egy hörgőgyulladásom. Amíg szörcsögött a tüdőm és fulladtam, eszembe sem jutott rágyújtani. Utána meg úgy voltam vele, hogy ha három hétig kibírtam, akkor most már minek kezdjem újra. Én napi 4-5 szálat szívtam évekig. Nem tudom, te mennyit szívsz, de próbálhatod csökkenteni az adagodat. Megszabni, hogy x óránként engeded magadnak a cigit. Vagy ha megcsinálsz valamit, mondjuk a házimunkát. :D Vagy munkahelyen nem gyújtasz rá. Találd ki, hogy legyen, a lényeg, hogy ne kívánj magadtól lehetetlent.
2017. okt. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ettől lennél motiválatlan, de én is boldogabb lettem a leszokás után. Én úgy hagytam abba, hogy egy hétig rengeteget bagóztam - undorig, majd megfogadtam, hogy munkában nem gyújtok rá. Mikor megtapasztaltam, hogy van elegednő akaraterőm, hogy valamilyen helyzetben ne cigizzek, ráeszméltem, hogy én irányítom a függőségem. Átgondoltam, ha kibírtam 8 órát, akkor miért rontanám ezt el és kezdeném újra a szenvedést. Bejelentettem minden ismerősnek, hogy mától nem cigizek, így cikinek éreztem volna ha visszaesek. Kb. 1 hónap alatt sikerült letennem, nem mondom, hogy soha nem hiányzik, de az állandó rabság gondolata megijeszt.
2017. okt. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A fáradtság biztos hogy lehet a cigizéstől.

A cigizés érszűkületet okoz, ezért nyilván kevesebb vér jut mindenhová és ez kevés a szervezetnek.

2017. okt. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szedj C vitamin t ígyál sok ásványvíz napi min 3 liter
2017. dec. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak óvatosan az ásványvízzel. Hajlamosít a vesekőre. Sima csaapvíz, vagy felesben
2018. jún. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!