Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nyugtat a cigi, de elvileg...

Nyugtat a cigi, de elvileg nem vagyok függő, ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Az én cigis "múltamról" az kell tudni, hogy ha iszok akkor általában cigizek, viszont akkor majdnem végig. Kb. két hete bekattant nekem hogy ideges vagyok és jól esne egy cigi, de mivel nem dohányzom nem szívtam el egyet sem. Az állapot azonban tartott egészen mostanáig, még el nem szívtam egyet. Most pedig valóban kellemesebben és nyugodtabban érzem magam. Előfordulhat hogy az alkalmi cigizés már függővé tett?

2017. okt. 11. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, de még abba tudod hagyni.
2017. okt. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Heti 1-2 szál még nem függőség. Ha ideges leszel, és kibirod, hogy nem gyújtsz rá, akkor nem vagy függő.
2017. okt. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Magad irtad le hogy ideges voltál és addig tartott, csak akkor múlt el amikor rágyújtottál. Ez bizony függőség.
2017. okt. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!