Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tudnátok segíteni e-cigaretta...

Tudnátok segíteni e-cigaretta vásárlásban?

Figyelt kérdés

Pontosabban Joyetech eGo AIO-t szeretnék venni, erről lenne egy pár kérdésem.

Megfelel ez egy kezdőnek?

Mennyi ideig bírja a 0,6 Ohmos porlasztója? Házilag meg lehet tisztítani vagy mindenképpen újat kell hozzá venni? 10 ml e-liquid meddig elég, ha jelenleg napi 3-6 szál cigarettát szívok el? Lehet még nikotin tartalmú folyadékod kapni?



2017. okt. 13. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is AIO-m van. Az utóbbi időben 0,6-os porlasztóval használom. 3-4 hétig bírja nálam a porlasztó és elég sokat szoktam szívni. 10 mili lötyi nálam kibír 2 hetet, nálad nem tudom mennyit bírna. Nyílván a használattól függ. Nem tudom, hogy lehet e külön nikotinosat venni, mert én keverem itthon. Lehet rendelni nikotinos alaplevet, csak az pár száz forinttal drágabb, mint a mentes.
2017. okt. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó,sokat szívod és kibír 2 hetet 10ml?:D Akkor nagyon keveset szívod. Én napi 1,5-2 tankot elszívok,ami 3-4 milli. :D
2017. okt. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
/félreértés elkerülése végett ez nem felvágás vagy ilyesmi,csak megcáfoltam h sokat szívod/ :D
2017. okt. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Suliba járok, szüneteket végigszívom, majd hazafelé úton is és otthon is néha-néha ha eszembe jut. Azért ez mondhatni elég sok:D

Nem tudom, hogy neked milyen fajta e-cigid van, mert ugye az enyém nem nagy teljesítményen dolgozik (15-25W van a porlasztóra írva), szóval nem is eszik olyan sokat.

2017. okt. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is AIO m van :D Én reggelente szoktam mielőtt suliba megyek,aztán suliba lyukasóra/szünet ha kimegyek,és itthon is végig :D igy megy el a 3-4 milli
2017. okt. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdésre válaszolva, ha a kezdő nem idegenkedik a vastag méretektől, akkor teljesen jó lesz neki az AIO. Anyámnak is ilyet akartam venni, de ő ragaszkodik a cigi mérethez.


Egyébként, Hát ahol 3-4 hétig bírja a porlasztó, 10 ml lötyi meg 2 hétig, az nagyon keveset szívja :)

Nekem nem AIO-m van, hanem néhány iStick, GTII, Subtank, Orchid v6, Russian 2.0, egyéb vacakok... én tényleg sokat szívom, 12-15 watton főleg. Napi 8-12 ml elmegy.

2017. okt. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld! Végül megvettem az AIO-t. A 10 ml-es folyadék kibírta egy hétig. A porlasztó élettartamára sincs panaszom. Összességében nagyon meg vagyok elégedve a készülékkel.
2017. nov. 15. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!