Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tényleg működhet az a vízipipa...

Tényleg működhet az a vízipipa amit a horrorra akadva 1-be volt, hogy az akváriumból csinálták?

Figyelt kérdés
Szerintem k*rva jól nézhet ki akár egy nagyobb akváriumba plusz mégegy akksi és abból megcsinálni a vízpipát esetleg kis hangulatfénnyel megvílágítani, így a képzeletembe megvan, de nem tudom ,hogy nagyon nehéz lehet kivitelezni??
2010. máj. 29. 20:06
 1/9 anonim válasza:
Ne legyenek benne halak XD Amúgy legyen a fedél légmentesen lezárva, és legyen rajta két furat amire ráépíted a vizipipát...amúgy nem nehéz...és ritkán kell vizet cserélni XD Meg legyen tüdőd amivel megszívod mivel a fedél és víz közti légrést tele kell szívnod ;)
2010. máj. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

XDXD

Áhh.. de tényleg érdekelne csinált-e valaki hasonlót? :)

2010. máj. 29. 21:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Húú tényleg tök jól nézhet ki :D Hogyha esetleg megcsinálod, akkor csinálj róla képet is. Végülis megcsinálható. "Francba, elfogyott a papír...miből csinálunk most vizipipát?" :D
2010. máj. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Van nekem itthon pár üres akváriumom, de a legkisebb is 20 liter körül van.. na azt megszívni :D
2010. máj. 29. 22:21
 5/9 A kérdező kommentje:
Bár abba be lehet rakni egy kisebb valami cucot és akkor működhet :D
2010. máj. 29. 22:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen mélyen van benne a cső....ne érjen le az aljáig :D
2010. máj. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy annyira nem értek hozzá. Meg nem is 1 emberes meló lenne. :S


http://www.youtube.com/watch?v=fubKNAl0CF4


Ez se rossz. Ezt nem lehet nehéz megcsinálni

2010. máj. 30. 01:41
 8/9 A kérdező kommentje:

Ez is jó!


[link]


Rájöttem, hogy gömbakváriumból könnyebb megcsinálni..

Kell neki talapzat abba mehetnek a fények amik felfelé világítanak az akváriumba, kell rá egy fedő amit szilikontömítéssel vagy valami ilyesmivel odazárom, két luk a tetejébe, víz a cuccba és voálá. :D Ja meg 1 m hosszú 1cm átmérőjü cső.

égetett agyagtálka, ez hogy is van?

Valaki mutasson egy bontott ábra rajzot a tetejéről, hogy fent a dohány hova és hogy megy. :) kösz:D

2010. máj. 30. 02:01
 9/9 anonim válasza:

Sztem ne égetett agyagtálka, mivel ahhoz speckós kell....inkább vegyél pár száz forintért eredetit..mivel annak úgy van mindene kiképezve hogy jó legyen...

Basszus qrvarég pipáztam...hiányzik :(

2010. máj. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!