Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mivel enyhíthetném a cigi...

Mivel enyhíthetném a cigi hiányom?

Figyelt kérdés

2017. okt. 27. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
rágóval
2017. okt. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
"Sima" ragoval is jó vagy direkt az arra kitalált rago?
2017. okt. 27. 19:01
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
mindkettővel
2017. okt. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy! Illetve erős akarattal! Valamikor kemény láncdohányos voltam, de 20-25 éve egy szálat sem szívtam. Az első 1-2 hónap igen kemény volt. Utána csak dohányosok társaságában jutott eszembe a cigi (éppen ezért kerültem az ilyet). Most már nyugodtan látogathatok ilyen társaságokat, mert nem zavar a füst, és nem akarok rágyújtani. Viszont azt meg kell mondani, hogy néha (már igen ritkán) álmomban dohányzok, füstölök, mint egy gyárkémény, és nagyon jólesik az álombéli cigi. Ki merem jelenteni, ha ébredéskor elérhető közelségben lenne cigi, akkor még az ilyen nagy idő távlatában is rágyújtanék! Saját megállapításom szerint a cigarettáról nem lehet leszokni, csak abba lehet hagyni a cigizést!

Egyébként sok sikert és önuralmat a "leszokáshoz"!

2017. okt. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én a leszokásom első hónapjában (12 éve) gyógyfüves cigit szívtam. Leginkább a valamikori albán Porti-hoz hasonlóan rossz az íze, de legalább a mozdulat megvan benne. Viszont nikotin nincsen.
2017. okt. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Juliusz48 ***** válasza:
Én is az akaratot emelném ki, mert nem könnyü. Nekem 6 hónap kellett, hogy már ne hiányozzon.
2017. okt. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
A baratom ugy szokott le konnyen hogy barmikor amikor cigizni akart volna evett egy kis kekszet vagy ropit
2017. okt. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 33/6 ***** válasza:

Az e-cigik egész jók, bár egészségesnek nyilván nem mondhatók, minden bizonnyal igaz, hogy nagyságrenddel kevesebb ártalmas anyagot, mondjuk kátrányt szívsz be vele. A lakásodat sem büdösíti. Nálam az egyedül rágyújtogatást tökéletesen kiváltja, a hébe-hóba társaságban bagós cimborákkal rágyújtást azt sajnos nem.

Tulajdonképpen erről is ledumálnálak, de a láncdohányzásnál minden bizonnyal jobb.

Én egyszer már bő 3 évre abbahagytam a dohányzást, az agykontroll ebben segít. Ha hiszed-ha nem, be tudod magadnak szuggerálni, hogy nem hiányzik a cigi, és tényleg nem hiányzik, de ehez is kell akaraterő, elszántság és kitartás.

Én magam 3 tiszta év után egy válás után kaptam vissza a cigire, aztán váltottam elektromosra, de asszem abbahagyom ezt is. (macerás, költsége is van, valami nikotinszutykot így is beszívsz sajnos)

2017. okt. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%
Gyújts rá....
2017. okt. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Akaraterő, és gondolj arra milyen káros a cigi, sárgák lesznek tőle a fogaid ás az ujjaid és a tüdődnek meg főleg nem tesz jót! Sok sikert!
2017. nov. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!