Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen e cigit vegyek?

Milyen e cigit vegyek?

Figyelt kérdés

Igényeim:

Mod: legyen VW-os és 1000mAh-nál több, nem a sima henger, hanem a nagyobb verziót szeretném (kijelzővel)

Tank: min. 2 ml, cserélhető (nem felújítható) porlasztós, felülről töltős (hogy ne kelljen lecsavarni az egészet, ha kifogy a liquid)

Gőz: inkább legyen intenzívebb íze, mint nagy gőze

Ne legyen a legolcsó sz*r, de azért ne kelljen egy vagyont áldozni rá.



2017. nov. 2. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Istick a legmegbízhatóbb, 20asból megvan a szett
2017. nov. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

nekem ez a config a kedvencem:

joyetech EVIC PRIMO - 19 000 ft

LG HG2 AKKUMULÁTOR - kb 5000ft

MERLIN MINI RTA - 13 000 FT

Magadnak kevert lötyivel: Koncentártum 10 ml ( nem aroma ) és előkevert 70% VG PG lötyi,

Olcsóbb kategória leszokáshoz:

Joyetech AIO

( külföldről minden féláron van :) )

2017. nov. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Eleaf iStick 30W nagyon jó kis szett én meg vagyok elégedve veli igaz a gyàri tankot a mérete miatt egy subtank minire cseréltem , de a gyàri is nagyon jó
2017. nov. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mod: Eleaf iStick Pico+ egy 18650-es sony akksi, pl VTC6.


Csak direkt tüdős tank (máskèpp kell szívni mint a cigit általában szokták) van felül töltősben leginkább. Aminek több a gőze, de ízben is jó, viszont ha nem lehet külön elzárni a lötyi beömlő nyílást, akkor a legtöbb meg tud folyni.

2017. nov. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!