Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tudom, hogy nem leszek népszer...

Tudom, hogy nem leszek népszerű a kérdésemmel, de nem lehetne szerintetek a dohányzást is betiltani, mint a drogot?

Figyelt kérdés
Annyi ember életét tette már tönkre. Természetesen türelmi időt hagyva arra, hogy aki már cigizik, az leszokhasson. De valami szankció kellene, mint a drogosokra.
2010. máj. 30. 19:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
43%

Kiét tette tönkre? Azon kivül aki meghal tüdőrákban..

Az alkoholizmus,na az tönkreteszi egy egész család életét,nekem elhiheted..


Azt megértem,hogyha valaki zavar a füst,stb,de azért idiótaságokat nem kell hangoztatni,hogy annyi ember életét tönkretenné.Ha neked abuszmegálloban a cigifüst a legnagyobb problémád ami tönkreteszi az életed,azért nagyon sajnállak..


üdv: nem dohányzok

2010. máj. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
54%
szerintem felesleges. egyes helyekről kellene szankcionálni. asztalnál nem bírom elviselni, ha ott az étel. kávéhoz kívánom. és nem ítélem el semmilyen kultúrával történő formáját.
2010. máj. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
28%

Ennyivel betilthatnák mindjárt a csokoládét is, mert egy csomó ember feneke nőtt meg tőle. Egyébként meg a statisztikák azt mutatják, hogy a nemdohányzóknak pontosan ugyanannyi százaléka hal meg a végén, mint a dohányzóknak.


Mellesleg én sem dohányzom, de eltúlzottnak érzem az aggodalmadat.

2010. máj. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
43%

Sajnos nem lehetne, mivel ez nem okoz közvetlen halált ha rosszul hazsnálod, viszont a drog azt okoz ha túllövöd magad, ha nem okozna azt is megadóztatnák és legálisan hazsnálhatná bárki..


Az állam leszarja, hogy mit csinálsz amíg adózol érte...



A drog is csak azért van tiltva mivel veszélyes ha valaki nem megfelelő adagot lő be, és nehogymár hirtelen túl sok adófizető kinyiffantsa magát hiszen akkor miből lenne bevétele az államnak?



Kb így működik a törvényhozás..

2010. máj. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
65%

Nem betiltani kene, hanem megtanulni a doahyonyosokonak(en is az vagyok, nem is kicsit...), hogy hol lehet, hol nem.


Amugy meg lehetetlen lenne betiltani es semmit nem ernel vele. A drog is tiltottt, megis van.

2010. máj. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
55%

A világbékét nem kéne törvénybe iktatni, kedves kérdező?

Hány éves vagy?

2010. máj. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos az Államot sem lehet Betiltani, pedig az teszi tönkre a legtöbb életet..
2010. máj. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Mond meg szupermennek hogy ölje meg a dohányosokat! Hidd el, megteszi!


Te okos ez üzlet az államnak is! az alkohol az ártalmasabb az agyra, de ezekből megszedi magát az állam bazki ez hatalmas üzlet

2010. máj. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
46%
De, és az alkoholt és a vörös húsokat is be kéne tiltani, továbbá az autóközlekedést, hiszen mennyien halnak meg balesetben..
2010. máj. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Nem problémám a buszmegállói füst, hacsak nem fújja az arcomba.

Én arra gondolok, hogy miért asszisztál az állam annyi ember önként vállalt lassú öngyilkosságához? Mert ez az. Akkor is, ha a saját életét akarja tönkretenni. Miért hagyja? Mert ha esetleg félúton meggondolná magát a dohányos és már tiszta életet élne, sok esetben nem tud, mert nincs elég ereje leszokni/már beteg/ki tudja még, milyen okból, de cigizik tovább. Ez egy nagyon erős szenvedély. S annál szánalmasabbat nem láttam, mint amikor a tüdőrákos a kórházban a halálos ágyán is a cigijét szívja. A cigi egy börtön, nem kéne hagyni, segíteni kéne az embereknek.

2010. máj. 30. 20:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!