Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Amerikából nincs értelme...

Amerikából nincs értelme cigit fogadni igaz?

Figyelt kérdés
Online egy fórumon egy srác írta hogy küld cigit ha szeretném, de ha jól tudom olyan messziről csak egy dobozzal hozathatok, és magánemberként nagyon sokba kerülne a szállítás onnan ide igaz?
2017. nov. 10. 22:55
 1/4 gelazso ***** válasza:
0%
a cigitöl a rákos kezelés is sokba kerül. próbálj inkább elektromos cigit kérni töle
2017. nov. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

ja mert az elektromos cigi az még egészséges is ugye? gondolod hogy az a gőz amit beszívsz (mindenféle aromákkal) az jót tesz? le merném fogadni hogy semmivel se jobb mint a cigizés. én szívtam e cigit és simát is, már egyiket se..de bírom az ilyen okoskodó e cigiseket.

Miért szeretnél egyáltalán amerikából cigit hozatni? Meg tudnád fizetni, de semmi értelme nem lenne mert feleslegesen drága lenne az tuti..vagy csak vagánykodni szeretnél azzal a cigivel?

2017. nov. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

13 vagyok, nem adják ki a cigit szóval valahogy meg kéne szereznem hogy bejöjjek az egyik csajnak (vicc.)


Nagyon szeretek cigizni, érdekelnek a különböző márkák és nagyon kiváncsi vagyok milyenek az amerikai cigik.

Gondolom hogy drágább a szálltás, de nekem megéri szóval kiadok rá egy kicsivel többet ha olyan, viszont nem akarok bajba kerülni a NAVval

2017. nov. 11. 01:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Még kamunak is rossz ez a kérdés.
2017. nov. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!