Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szeretnék venni egy E-Cigit....

Szeretnék venni egy E-Cigit. De nem tudom a hátrányait. Érdemes venni? Van valami értelme?

Figyelt kérdés
15 Éves vagyok, és akarok egy E-Cigit, csak nem tudom hogy káros-e. Hallottam olyanról is hogy, lehet bele venni olyan folyadékot (liquidet) ami nem káros, és nincsen benne kátrány, nikotin Stb. Nem tudom hogy létezik ilyen?? Káros ??? Ha igen akkor érdemes venni egyet ?
2016. júl. 11. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Mégis milyen értelme lehetne számodra egy dohányzásról leszoktato eszkoznek? Nem, nem érdemes.
2016. júl. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 thuesday ***** válasza:

Nekem van e-cigim, azért vettem, hogy a "papír alapú cigi"-rõl leszokjak. Tüdõbajosan kicsit sok volt...

A lötyibõl sok íz van, habár van egy-kettõ, aminek semmi értelme

A lényeg, hogy ez lehet olyan neked, mint egy vizipipa, hogy 2-3 hetente haverokkal szívod de ilyen rendszeres használatra nem igazán ajánlom.

2016. júl. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De én olyanról is hallottam hogy, ha szívnám a nikotin mentes liquidet akkor, egy pár óra alatt a tüdőm "megszabadulna" a párától.
2016. júl. 12. 14:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, megszabadul tőle, tisztul automatikusan.

Ha a tüdő nem tisztulna, minden dohányos és nem dohányos két éven belül beledöglene a szmogba, a kátrányba, a porba stb..

2016. júl. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Leszoktató eszköz? Az E-cigi nem leszoktató eszköz. Egyetlen ismerősöm sincs, aki ne gyújtott volna rá egy-két hét elteltével normális cigire, plusz még kiegészítőként ugye már ott volt az E-cigije.. Többet ártott, mint használt.


Ne csessz ki magaddal, szokj le a cigiről, és ne ilyen hülyeségekre szórd a pénzed!

Óriási biznisz az ilyen szutykok árusítása, higgy benne, mint megváltóban, hogy majd ez leszoktat! A tömegek megveszik, plusz egy bőrt lenyúztak a bagósokról, gratulálok a sok eszükhöz.

2016. júl. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5#

Ahhoz hogy használjon az e-cigi, tudni is kell alkalmazni.

Az, hogy az ismerőseid ezt nem tudták elérni, az csak is az ő hibájuk és rossz döntésük.

Gondolod hogy akaraterő nélkül bárki át fog tudni szokni elektromos cigarettára?

2016. júl. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5 végre hallani kivételt is akinél nem vált be, sajnos csak olyat lehet olvasni sles tapasztalni, hogy segített leszokni a cigitol, még saját magam is így akartam. Igen, szarkazmus, mert hülye vagy es általánosítás csukott szemmel.
2016. júl. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!