Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért ennyire eltérő a maximum...

Miért ennyire eltérő a maximum ajánlott édesítőszer tabletták száma (az egyik maximum 20, a másik 70)? Mi bajom lehet, ha túllépem az ajánlott számot?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el édesítőszert használni. Először egy kisebb kiszerelésűt vettem. 120 tabletta volt benne, én kb. 1,5 l teához 20-25 szemet adok, ennél a napi maximum 70 tabletta volt. Most vettem egy nagy kiszerelésűt, ebben 1200 tabletta van. Ugyan úgy 1 tabletta 1 mokkacukornak felel meg. Ennél mégis csak napi 20 tabletta engedélyezett, miért?

2015. febr. 25. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:
ne egyél ilyen xarokat, pláne ne ekkora mennyiségben. észnél vagy?
2015. febr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért mi a probléma vele?
2015. febr. 25. 20:21
 3/10 anonim ***** válasza:

googlezd be, hogy az édesítőszerek káros hatásai.

elég nagy irodalma van.

2015. febr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja, azt már megettem és semmi káros hatásuk nincs.
2015. febr. 25. 21:34
 5/10 anonim ***** válasza:
ja persze.
2015. febr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Minden oldal ami egy kicsit is megbízható egytől egyig ezt írja. Csak a bulvár, üldözőmániás és a fanatikus természetgyógyász oldalakon van úgy beállítva mint valami méreg. Pont, ezért és merem fogyasztani, csak konkrétumot nem találtam arra, hogy miért ennyire eltérő a napi maximum ajánlat.
2015. febr. 25. 23:41
 7/10 anonim ***** válasza:
igazából picit irigyellek, mert így biztos boldogabb vagy, hogy hiszel a vegyipari propagandának. néha én is ilyen szeretnék lenni.
2015. febr. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Vegyipari propaganda? Minek nevezed azokat a híreszteléseket amelyeket elvakult összeesküvés elmélet gyártók terjesztenek?
2015. febr. 26. 10:33
 9/10 anonim ***** válasza:

figyelj, elég csak belegondolni. ehhez nem kell összeesküvés-elmélet. szerinted természetes dolog az édesítőszer? ha nem, akkor szerinted mit csinál vele a szervezeted?

csak nem próbálgatja beépíteni valahogy, és elbszott sejteket csinál belőle?

már bocsánat.

de sajnos ez van. ehhez nem kell semmi összeesküvés-elmélet, nem kell hozzá hippinek lenni. csak bele kell gondolni. már ha tanultál valamennyi biológiát.

2015. febr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Azt nézd meg, hogy milyen összetevőkből vannak, mindegyik összetevő megtalálható a szervezetben és a test feltudja bontani őket, innentől kezdve könnyen levezethető az egész.


[link]

2015. febr. 27. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!