Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Alig jön füst a vízipipámból....

Alig jön füst a vízipipámból. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy 37 cm-es vízipipát, össze is raktam, elvileg jó az összes tömítés.Feltöltöttem vízzel kb 2/3-ig. A kerámiát megtömtem dohánnyal, kaptam hozzá egy alumínium széntartót az alján elég nagy lyukakkal. Meggyújtottam, majd rátettem egy öngyulladós szenet,utána vártam egy ideig, megszívtam a szipkát egy csomószor, de alig jött füst, és a dohány ízét is alig éreztem. Mi lehet a baj?
2010. jún. 1. 14:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
próbáld meg az alumínium helyett alufóliával? ha úgy sem jó akkor nem tudom, majd valaki okosabb megmondja
2010. jún. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Ne tegyél rá alufóliát, se semmilyen lemezt, én is úgy pipázok, és sokkal jobban lehet érezni a dohány ízét!
2010. jún. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

Leírom, hogyan kell jól megtömni egy pipát, elvileg így sikerülnie kell.


A tartályt addig töltöd vízzel, hogy a cső kb. 1,5-2 cm-t lógjon bele.

A kerámiába a dohányt lazán kell rakni és nem kell a lyukakba belenyomni.

Széntartó konzol helyet használj inkább alufóliát. 1 vagy 2 réteget ráfeszítesz a kerámiára és apró lyukakat teszel rá pl. tűvel.

Ha öngyulladós szened van, akkor meg kell várni amíg az öngyulladó réteg leég róla, különben rossz ízű lesz a füst.

Az elején miután ráraktad a szenet erősen és sokáig kell szívni, hogy beinduljon a pipa. Pár perc után kellő mennyiségű füst fog jönni.


Na ugye az is lehet, hogy régi a dohány, ki van száradva. Ilyenkor alig jön füst, már én is jártam így.

Haverom példájából mondom, hogy lehet hogy lyukas a cső. Ilyenkor sima levegőt is szívsz be a güst mellé, ezért nem látszik szinte semmi.


Remélem tudtam segíteni. Ha így sem működik akkor írj.

2010. jún. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

most már több füst jön, viszont a tömítés nem fogja rendesen a csövet:

[link]

én tettem rá rosszul?

2010. jún. 1. 15:42
 5/15 A kérdező kommentje:
meg hallani, hogy ennél a résznél szökik a levegő elég rendesen, de ha megigazítom és ott tartom a kezem akkor meg jó :S
2010. jún. 1. 15:51
 6/15 anonim válasza:
Azt a csövet meg kéne fordítani. Nem jó részét szívod.
2010. jún. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
xDDDDD:Dfordítsd meg a csövet:DD
2010. jún. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
EPIC FAIL!!!! ROTFL XDXDXDXDXD gyáááááááááá
2010. jún. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
asdasdaadsadadsddd xDDDDDDDDDDDDDD :DDD
2010. jún. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
LOL xD a másik végét rakd oda... Most már tudom miért kell használati útásítás a vízipipához...
2010. jún. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!