Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Amióta cigizek alig kapok...

Amióta cigizek alig kapok levegőt mitől van ez?

Figyelt kérdés
kéthónapja cigizek, asztmás voltam de elvileg kinőttem. most amióta cigizek napi / 4 5 száll néha több / azóta egyszerűen mintha nem lenne meg a fél tüdőm. nem tudok nagy levegőt venni csak ilyen piciket és azok is szorítanak . mi lesz a következménye ha tovább cigizek ?? volt már veletek ilyen? kérlek normális válaszokat ! előre is köszönöm !
2011. júl. 3. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk attól, hogy cigizel. Ha érzed, hogy rossz, és tudod, hogy azóta van, mióta cigizel, akkor mi a fenéért nem hagyod abba? Két hónap után azt ne mondd, hogy nem tudod abbahagyni.
2011. júl. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha letüdőzöd a helyzet a következő: a cigiből a tüdődbe jutott szemcsék eltömitik azokat a felületeket ahol az oxigén a vérbe kerül, tehát kevesebb oxigén jut a szervezetedbe.
2011. júl. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Erre, hogyan lehet normálisan válaszolni? Ha majdnem megfulladsz a cigitől, akkor hányfajta választ létezik erre?
2011. júl. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

sztem szokj le de hamar, am impotenciát is okoz...

de ahogy érzed! :D

2011. júl. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sztem a kátránytól van. A nikotin egy hét alatt kiürül a szervezetetből. De a kátrány azlerakódik a tüdődbe és az már nem jön ki onnan... Ha asztmás voltál elég hülye ötlet volt rászokni...
2011. júl. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a normális válaszokat. :/
2011. júl. 5. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!