Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Gondot okozhat a betegségem?

Gondot okozhat a betegségem?

Figyelt kérdés

Kiszeretném próbálni a füvet egyszer!Ne ítéljetek el.

De epilepsziás vagyok igaz h 1 éve tünetmentes.De lehet valami probléma?


2010. jún. 1. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
elképzelhető.ne próbáld ki semmi értelme.egy év még nem olyan sok epilepsziát illetően,ne keresd a bajt feleslegesen
2010. jún. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
több helyen is olvastam hogy előhozhat epilepsziás rohamot ha hajlamos vagy rá
2010. jún. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ne hallgass ezekre a barmokra.!


...

"Bár a marihuána illegális az Egyesült Államokban, mind itthoni és mind külföldi szakemberek beszámolnak arról, hogy a marihuána számos betegségnél szolgálhat gyógyszerként, többek között az epilepsziánál is," jelentette ki Dr. Robert J. DeLorenzo, a VCU egészségügyi karának neuropszichológia professzora.


"Ugyanakkor a pszichoaktív mellékhatások megnehezítik praktikus alkalmazását az epilepsziások esetén," tette hozzá. "Ha megértjük, hogy hogyan hat a marihuána, mikor a rohamokat enyhíti, akkor talán képesek leszünk olyan új gyógyszereket kifejleszteni, melyek hatékonyabban alkalmazhatók az epilepsziás rohamoknál." ...

2010. jún. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
gyerekek nemtudom kinek higyek:D
2010. jún. 1. 17:28
 5/8 anonim ***** válasza:
2010. jún. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ksznm
2010. jún. 1. 21:36
 7/8 anonim válasza:
Én is epilepsziás vagyok de nem mertem ki próbálni a fűvet, bár nem ez tartott vissza. Ja és nem is szeretném. Ha ki is próbálod akkor is szólj előtte valakinek hogy ha baj történik legyenek melletted, ne hogy megüsd magadat nagyon.
2010. jún. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszike..én nem merem kipróbálni :(
2010. jún. 2. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!