Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Terhesség alatt dohányzók...

Terhesség alatt dohányzók gyerekei. Mi lett velük? Részletek lentebb.

Figyelt kérdés

A kérdésem, hogy hogyan fejlődnek azok a gyermekek, akiknek az édesanyja a terhesség, illetve szoptatás alatt dohányzott rendszeresen? Van-e fejlődésében (testi, szellemi) eltérés?

Utóhatás kutatást végzek és minden objektív tapasztalat jól jön.



2017. nov. 30. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A párom anyukája dohányzott terhesség alatt. Koraszülés és alacsony testsúly nem volt. Asztmás lett viszont,de anyai és apai ágon is van náluk asztmás a családban,így nem feltétlenül tulajdonítható a dohányzás hatásának.
2017. nov. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Velem és az öcséimmel is dohányzott anyu terhesen, de nem tudott szoptatni minket. Én időre születtem, normál súllyal, nincs semmilyen légúti betegségem (sőt, más jellegű sem, szerencsére). Szellemi eltérésről sem tudok panaszkodni, jó tanuló voltam mindig, diplomás vagyok.

Az öcséim viszont ikrek, tehát inkább emiatt lettek koraszülöttek, de egészséges felnőttek ők is.

2017. nov. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kis sullyal születtem, de azon kivül -más bajom nem lett :)
2017. nov. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Barátnőm járt így, dohányzott az édesanyja akkoriban. Asztmás, más különös dolgot nem vettem rajta észre.
2017. nov. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!