Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » EGo AIO Box vagy ELEAF iStick...

EGo AIO Box vagy ELEAF iStick Basic?

Figyelt kérdés
Sziasztok, e-cigi vásárlás előtt állok, de nem tudok dönteni melyik lenne a jobb, rengeteg videót és posztot nézegettem, azt írták az iStick nem éri meg az árát, viszont nem tudom, melyikkel járnék jobban, mert az AIO-nál azt olvastam kevesebb az íz, mint az ELEAF készülékcsalád termékeinél. Szerintetek melyik éri meg jobban? Esetleg ha egyik sem, akkor tudnátok ajánlani másikat? Köszönöm előre is!

2017. dec. 6. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Eleaf nexgen
2017. dec. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jól mondja az első válaszoló! 1-2 ezer forintot rádobsz és veszel egy istick nexgen-t, sokkal jobban jársz vele.
2017. dec. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi elírtam Eleaf ijust nexgen a neve:D
2017. dec. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ment a zöld mindenkinek! :) Vettem egy nexgen-t, eddig nem hallottam még róla, de videók meg a leírása alapján megtetszett! :) Köszi mégegyszer!
2017. dec. 7. 18:54
 5/5 anonim válasza:
Ego AIO D22 XL használok, tökéletes! Nekem bevált! Én még 12.000-Ft-ért vettem de már van 10.000-Ft-ért!
2017. dec. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!