Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A haverom van hogy napi...

A haverom van hogy napi 7doboz cigit is elszív. Meddig fogja bírni ezt igy? A többi lent

Figyelt kérdés

Azt is észrevettem hogy sokszor megrándul a bal oldala a szívénél. Ö azt mondja hogy az csak a mellizom de a másik mellizma akkor miért nem rándul ugyanugy..

Ha igy folytatja meddig bír a szervezet napi 5-7 doboz cigit?



#cigaretta #egészség #sziv rándulás #szivgörcs
2017. dec. 13. 10:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Az rohadt sok...mégis kb minden percben elszív egyet vagy hogy? Ha óránként is szív egyet lefekvésig az kb 1 doboz cigi...jól el van eresztve anyagilag...a tüdejét már taccsra vágta a folytonos gyulladt hörgőkről nem is beszélve...biztos folyton köhög, mint egy 'gedhes szamár'...én is dohányzom, de ez tényleg extrán sok! Egyáltalán eszik néha vagy csak a rákokat eteti?
2017. dec. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Plusz már gondolom érszűkületes is, azért rángatózik...orvoshoz nem akar menni? 1-es voltam
2017. dec. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
A faszt szív el annyit.
2017. dec. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
Amig van ra penze, osszecsikkezni ennyit szerintem nem lehet.
2017. dec. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

este-éjjel szív extra sokat -Olyankor kettessével szívja legtöbbszőr. Köhögni nem szokott, csak a szivrándulást vettem észre nálla, ami nagyon feltűnt , mivel eléggé kivan de inkább kivolt gyúrva.

Nem-e állhat meg a szive vagy inkább infarktus nem-e jöhet létre előbb-utóbb..??

2017. dec. 13. 11:24
 6/11 anonim ***** válasza:
44%

Így hamar tönkre fogja tenni magát.

Azt hogy meddig bírja így azt előre nem lehet megmondani, lehet öt évig lehet 10 lehet kevesebb.

2017. dec. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
Na hagyjuk a hülyeséget, napi 7 doboz cigihez nem "olykor kettesével" kell szívni, hanem ébredéstől elalvásig non-stop, azaz 140-esével.
2017. dec. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

Ilyen nincs hogy 7 doboz egy nap. !!!

Lehetetlenség ennyit szivni, de pénzzel se lehet ezt birni.

Márpedig ha valaki 5 perc alatt elsziv egy cigit az akkor is kb 10 szál óránként. 14 óra kell neki a 7 dobozhoz.

De akkor semmit ne csináljon addig. Se ne egyen , se ne igyon, se fürödni nem fürödhetne, csak cigizne.

Na ilyen nincs! Valamit elszámoltatok.

2017. dec. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7 doboz... számoljunk 16 óra aktív idővel egy nap az 960 perc, 7 doboz az 140 szál, magyarul 960/140=6,8, jóformán 6-7 percenként kéne rágyújtania folyamatosan.


Jó, én erőset szívok 10.810-est, de egy doboz egy nap már sok nagyon, szóval az a hét doboz szerintem ki is készítene. Jó biztos van aki bírja, de ha csak másik oldaláról is nézzük az minimum 210.000Ft / hó... nagyon gazdag elhet ha ennyit tud rá költeni.


Amúgy meg a kérdésre is válaszolva, szerintem tuti nem sokáig, mert ez extrém mennyiség, a legnagyobb dohányos smerősöm is 2-2,5 dobozzal szív naponta, azt is rengetegnek tartom.

2017. dec. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha elkezded reggel, szerintem 10 óra körül megfulladsz a CO-tól, 7 dobozt egyszerűen nem hiszem el.

Amúgy aki napi 4-5 dobozt szív, 5-10 éven belül általában levágják a lábát, mert annyira beszűkülnek az erek.

2017. dec. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!