Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit tegyek hogy a haverom ne...

Mit tegyek hogy a haverom ne legyen ilyen?

Figyelt kérdés

Az egyik haverom (15) cigizik, de nem meri megvenni magának és állandóan ha elmegyünk valamerre sétálni, dumálni, stb. Azzal b*szogat, hogy mennyek már be neki cigit venni, mert neki nem adják ki,és én idősebbnek nézek ki holott fiatalabb vagyok. Meg azt állítja, hogy mindenhol ismerik a szüleit, és ha megvettem neki a cigit elkell menni az isten háta mögé, hogy bírjon cigizni. Éngem ez k*rvára idegesít mit tudnék vele csinálni, hogy ne legyen ilyen félős, meg ha már cigizik akkor vállalja fel?

14 fiú (én nem cigizek)



2016. márc. 13. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Mondd meg neki, hogy ne gyújtson rá, különben beteg lesz

[link]

2016. márc. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 szamo77db ***** válasza:
100%
Vegye meg magának, ha 14 évesen olyan bolond, hogy cigizni akar! Vagy a vásárláshoz gyáva?
2016. márc. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne vegyél cigit neki. Nekem azzal nincs bajom, ha cigizik, én is cigizek, de megszerzem magamnak és nem mást b*szogatok vele :D


14/F

2016. márc. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen a vásárláshoz, állítólag mindenki ismeri a szüleit, meg hogy biztos beárulnák, meg hogy neki nem adják ki. Mindig kitalál valamit.
2016. márc. 13. 21:26
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem normális a magasságom, kinézetem, idősebbnek nézek ki 14 nél, és ezért adják ki nekem, de ő még megse probalt venni 1x sem, pedig neki is 100% hogy kiadnák.
2016. márc. 13. 21:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy 100%, hogy kiadnák? Nem minden boltos szeret kockáztatni.
2016. márc. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 vagyok, kb. 14-15-nek nézek ki, egyszer voltam dohányboltban, még meg sem szólaltam, már kérték a személyit. Nekünk egy osztálytársunk veszi, ő már elmúlt 18, 190 magas, meg borostás, de tőle is mindig elkérik. Kérjetek meg egy 18+ havert, vagy egy járókelőt. 18-25 éves tanulókat érdemes megkérni, vagy öregembereket, hajléktalanokat, ők szívesen megveszik, utána meg megkínáljátok őket egy szállal. Én Pápán lakok, itt kb. 10 perc alatt meg lehet oldani, de Esztergomban például fél órát vártunk a dohánybolt előtt, mire a 20. ember, akit megszólítottunk, bement nekünk egy finom Henri Wintermans szivarért. Szerintem is, hogyha a barátod cigizik, akkor vállalja fel, nem biztos, hogy az ismerősök, akik meglátják, elmondják a szüleinek. Meg egyszer úgyis kiderül.
2016. márc. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
5-ös énis ezeket mondtam neki, de egyszerűen nem mer.
2016. márc. 14. 21:10
 9/9 szamo77db ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki egyszer és mindenkorra, hogy te nem foglalkozol a cigi-témával. Szerezze be magának a szükséges mennyiséget! De a legjobb lenne, ha abbahagyná a dohányzást.
2016. márc. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!