Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyire kellene érezni az e...

Mennyire kellene érezni az e liquid ízét?

Figyelt kérdés
Egy honapja e cigizek, de nem nagyon érzem az ízeket. Eddig vilt Cola ízű, Tabak es magamnak kevertem ki energiaital, alma ízüeket. De annyit erzek, hogy ez kicsit edes az nem annyira, de hogy alma vagy energiaital izü lenne... Mi lehet a baj? Vagy ez nem olyan intenzív iz egyebkent sem? 0,7ohm 12 watton szivom. Ha fentebb megyek jön az egett iz.

2017. dec. 17. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt sok minden okozhatja. Milyen arányban kevered a liquidet és milyen a PG-VG arány? Ha porlasztós az e-cigid, akkor cserélj porlasztót. 12 watt nem valami nagy teljesítmény, lehet feljebb kéne húzni és valami másféle tekerést vagy porlasztót beletenni, ha lehetséges. Az utolsó ok amire gondoltam, hogy lehet Vaper's tongue-od (vaper nyelved) van, ami tömören annyi, hogy túl sokat szívtad az adott liquidet és már nem érzed az ízét.
2017. dec. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

RTAm van, prebuilt twisted clapton coillal. Amit a porlasztohoz kaptam azzal se volt más. Az elejetöl fogva nem erzem az ízeket, nem tudom mennyire kellene intenzivnek lennie... 0,6ohmon 23watton szivtam, most a 0,7 eset 12n. Ha feljebb veszem akkor égett ízű lesz. Meg az aksi is gyorsan lemerül

😀

2017. dec. 17. 14:10
 3/3 A kérdező kommentje:
50-50 pg vg 3-4%os herrlain aromaval(csomagoláson is ennyit ir) , de az kesz liquidnél sem ereztem sok izt
2017. dec. 17. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!