Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hány évesen kezdtetek dohányozni?

Hány évesen kezdtetek dohányozni?

Figyelt kérdés

Ki mikor kezdett el cigizni? Milyennel kezdtétek? Aki leszokott mennyi időbe telt? Milyen hatását éreztétek?


Milyen érzés az első szál?



2017. dec. 29. 23:05
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

8 évesen egy velem egyidős barátnőmmel szívtuk el az első szál cigit kíváncsiságból, de lebuktunk. Már nem emlékszem milyen érzés volt. Az első cigi után le is szoktam, mert a szüleink megígérték, hogy étel helyett cigit fognak csomagolni a suliba.

A második cigit 13 évesen szívtam, aztán 15 éves koromig elég is volt. 15-18 éves korom között cigiztem, utána évekig nem. Most megint cigizek és ott tartok, hogy le kellene tenni. Legutóbb fél évig kívántam még a cigit, utána utáltam a szagát is.

2017. dec. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%

17 körül, akkoriban ha jól rémlik kék Bondot vettünk mindig közösen, aztán ahogy vége lett a gimis korszaknak a dohányzásnak is.

Valahogy sose tudott " megfogni ", akkor is inkább csak a hangulat miatt szívtam, szóval letenni annyi elég volt, hogy végeztünk gimivel, aztán vége lett ezeknek a tipikus reggeli meg délutáni bandázásoknak is.

2017. dec. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Sutekh válasza:
100%

7 éves voltam mikor kipróbáltam. 1 száll cigi aztán évwkig semmi.

Végül 11 éves korom óta nyomom úgy, hogy azóta már ki is lyukadt tüdőm :D

2017. dec. 30. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
12 évesen próbáltam ki először. A 13 szülinapom előtt kb 2 hónappal. Aztán egy hónap mulva már elfujtam havi 2 dobozzal. Aztán egyre többet. Most heti 2-3 dobozzal szokott elfogyni. Aztán már azon gondolkozok hogy lehet inkább tölteni kéne mert az mégis olcsóbb. Csak azzal az a baj h sokkal könnybben eszrevvennék otthon. Amugy most kb egy éve h cigizek. Első szállal nem volt baj. Nem tüdőztem. Aztán póbálkoztam tüdőzéssel egyre tobbször szítam úgy bele h tüdőre menjen eleinte köhögtem de aztan hozzaszoktam. Kezdeni hát úgy mindegy volt. DE úgy emlákszem kek multi, feher szofi, mentolos winston. Mostanaba kék marlborot szoktam venni kék multit v a mentolosat..Nekem szemely szerint ezek tetszettek legjobban. Fehérrel csak az a baj h nehez meggyujtani és nem tudod mikor eleg a szívásábol(tüdőbe).
2017. dec. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
15 vagyok es kb egy feleve cigizek. Szeretek ragyujtani. Legeloszor is es most is arany Marlborot szivok. En kicsit kohogtem az elsonel de nekem jol esett.
2018. jan. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
14 évesen szívtam az első szálat, kb. egy fél évig nem szívtam aztán vettem egy csomagal magamnak, kb. 15 évesen szoktam rá úgy rendesen
2018. jan. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utsó és milyennel kezdted? Néhányan azt elfelejtitek írni. :)
2018. jan. 2. 21:56
 8/10 anonim válasza:

Első szálat 12 évesen szívtam, azt hiszem zöld ld volt, utána olyan 2-3 évig semmi. 15 éves lehettem amikor hetente 2-3 dobozt szívtam el, talán szürke dunhill volt.

17 éves koromig cigiztem, aztán rájöttem,hogy jobban szeretem ha nem büdös a szám ezért letettem.

2018. jan. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%
kék/arany marlboro
2018. jan. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
14 èvesen próbáltam, 15 èvesen kocadohányos lettem.
2018. jan. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!