Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 18 év alatt kiadják az e cigit?

18 év alatt kiadják az e cigit?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék rendes cigit szívni mert büdös. E cigit és rendes cigit is szívtam már de a rendes nem jött be az e viszont annál inkább. És most szeretnék vásárolni egyet. Akik ki akarnak oktatni, hogy miért nem jó stb. hallottam már őket éppen eleget ti is kipróbáltátok az biztos ebben a korban

15/f



2018. jan. 1. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ezzel az a baj, hogy dohányboltba nem mehetsz be mert nem vagy 18. Az eladó ha jófej akkor viszont tudna esetleg pár tippet is adni, vagy röviden elmondja hogy kell tölteni, használni, stb. Ha netről rendeled akkor simán kihozza a futár a csomagot, átveszed és kész, a kutya nem szól bele hogy te most mit vettél. Viszont így elesel attól a lehetőségtől hogy valaki tanácsot adjon, stb.
2018. jan. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak úgy tudsz e-cigi venni, ha megrendeled internetről. Ahogy az első mondja, tippeket nem kapsz, viszont az interneten több 100 videó van róla, hogy hogyan kell beüzemelni és pár apróságot is elmondanak, amit tudni kell róla.
2018. jan. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A internetről való rendelés valóban jó ötlet de nem akarom, hogy véletlenül anyám vegye át mert ő szerintem nem támogatja annyira ezt az ötletet ^_^
2018. jan. 1. 15:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha mondod neki hogy majd csomagod jön, vagy haverodnak rendelted meg és te veszed át, akkor nem bontja ki.
2018. jan. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen ez jó ötlet de a csomagolásra rá van írva mit rendeltem. Vagy ha nem az akkor a cég neve ahonnan rendeltem és az ecigishop elég árulkodó :D
2018. jan. 2. 18:09
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor meg a barátod megkért hogy rendeld meg neki mert ő béna ehhez az online vasárláshoz, ezt a haverral megbeszéled hogy ő is mondja azt, ha anyud felhívja a havert akkor ő is azt mondja neki kell. Akkor még anyudat is megkérheted hogy vegye át. meg elmész a haverhoz xboxozni egyet azzal a címszóval hogy odaadod neki az e-cigit.
2018. jan. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk rendeled magán személytól pl.vatera (vannak ott is ujjak/bontatlanok) és póstára rendeled akkor átveheted
2018. jan. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!