Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik a leszokás legnehezebb...

Melyik a leszokás legnehezebb időszaka?

Figyelt kérdés

Négy napja nem dohányzok, összességében elég jól elvagyok, bár azért nagyon sokat gondolok a cigire.

Lesz ennél rosszabb is vagy az első néhány nap a legrosszabb?


2018. jan. 5. 00:35
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Első 2 hét
2018. jan. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kedves sorstarsam! :) remenykedni tudok, hogy konnyebb lesz. En is elvagyok, rengetegszer ragyujtanek, vagy gondolok ra, hogy majd cigizni fogok pl kaja utan, kutyaseta kozben , stb, pedig tudom h nem fogok. 4 napja kuzdok en is, hullamokban jon az erzes, olyankor nagyon rossz, de aztan megint jobb!

Leirod kerlek, h hany eves vagy/ miota es mennyit bagoztal/ ill h h erzed magad a megvonastol?

Kitartas!! :)

2018. jan. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az a legrosszabb a leszokásnál, ha arról beszélsz állandóan. Mert ha mindig arról beszélsz, akkor ott van az agyadban és előbb utóbb megkivánod és rágyújtasz.

Tereld el a figyelmed másfelé, foglald el magad olyan dologgal ami érdekel, amiben találsz valami érdekeset is. De ne arról beszélgess.

2018. jan. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

13. napnál tartok, a második nap volt a legrosszabb, valósággal sokkot kapott a szervezetem, szorongtam, remegtem, és bármit megtettem volna egy szál cigiért. El kell terelni a figyelmet. Én Ikeás bútorokat raktam össze az első pár napban, és arra jöttem rá, hogy még csak eszembe sem jutott közben, viszont amint abbahagytam nagyon rám tört. 7 éve kezdtem cigizni, de “hivatalosan” 3 év 4 hónap telt el, ennyi ideig szívtam mindennap, egyre többet, napi fél dobozból másfél lett. Egy kicsit még kívánom, azt hiszem, ez már így is marad. Ha vágyakozol a cigaretta után, csak gondolj a negatív hatásaira! Nekem oda a szaglásom, talán most kezd visszatérni. Ha erre gondolok, nem gyújtanék rá soha többé. A cigis kéz szag is undorító.

Kitartás, hamarosan jobban leszel! Az első egy hét volt a legkritikusabb.

Gondolkodj mérföldkövekben: 3 nap, 3 hét, 3 hónap, 3 év. Lehet, hogy hülyeség, de engem ez indított el.

2018. jan. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!