Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzás abbahagyása után...

Dohányzás abbahagyása után milyen pozitív változásokat tapasztaltatok?

Figyelt kérdés
1 hónapja nem cigizek. Talán hosszabbakat lélegzek, nem fulladok a lépcsőn. Ti mit tapasztaltatok még? Mikor múlik el a köhögés?

2017. dec. 17. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Gyorsabban tudok futni, nem sárgák a fogaim, és a körmeim (2éve abbahagytam)
2017. dec. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Megfázásnál nem lett mindjárt kínszevedéses hörghurut belőle.

Dohányzás alatt ez annyira kínszenvedés volt nekem hogy napokig nem tudtam aludni annyira fojtott és egette a torkom a nyák

2017. dec. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Minden megváltozik. Nem fullad, nem köhög, károg az ember.

Nem eszméletlen büdös. Az izeket érezzük.

És ami még nagyon fontos hogy már sok mindenre futja a pénzből.

2017. dec. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gratulalok nektek, remelem nemsokara nekem is sikerul leszokni 9 ev utan :)
2017. dec. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Több pénzem maradt. Ezen kivűl semmit
2017. dec. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 szenes43 ***** válasza:
100%
Mindent megkóstolok,megízlelek de nekem létkérdés volt az idén februárban abbahagyni mert COPD-os vagyok és csúnyán befulladtam.
2017. dec. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem fulladok ki ha lépcsőn megyek fel a negyedikre.

Érzem az ízeket, az étvágyam is nőtt de pont emiatt megnőtt az igényem is a mozgáshoz mert sikerélményt ad hogy mosolyogva lefutok 1-2-5- végül 10-15 kilométert.

Se én, sem a közvetlen környezetem nem büdös már. A fogaim fehérebbek, a körmöm nem színeződik el.

Nem utolsósorban a libidóm is megnőtt. Az előző jótékony dolgok miatt valószínúleg a vérkeringésem is felgyorsult, gyakoribb és élvezetesebb lett a szexuális életem.

Szerintem utolsó pozitív az anyagi része. Rengeteg pénzt meg lehet spórolni. Ha azt a kétnapi ezrest félreteszed, egy év alatt az alsó hangon is 180 ezer.

A függőséged viszont sokáig megmarad. Sosem leszel tiszta. Ezért kell nagyon vigyázni hogy ne ess vissza.

2017. dec. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Stresszesebb vagyok.
2017. dec. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 szenes43 ***** válasza:
Sokszor álmomban számolgatom a pénzem hogy egy doboz cigire futja e. 17 éves koromtól cigiztem a 74. életévemig. 1 hónapot kénytelen voltam kihagyni mert a katonai fogda nem a kényelméről híres.
2017. dec. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!