Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Drog teszten mennyi ideig...

Drog teszten mennyi ideig mutatható ki a marihuána fogyasztása?

Figyelt kérdés
Az új munkahelyen lesz drog teszt, és szilveszterkor beleszivtam pár slukkot egy marihuanas cigarettaba. Meddig mutatható ki pl hajból? Nem vagyok rendszeres fogyasztó. Köszi!
2018. jan. 6. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Xarban vagy ugyanis hajból akár másfél évig(!) is ki lehet mutatni a THC-t.

Vizeletből 1 hónap ha nem sűrűn hasznűlod, vérből meg 1-2 hét szintén attól függően milyen gyakori a használat.

2018. jan. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%

#1 Remélem megmeredsz :-)


A kérdésre válasz:


Vizeletből:10 napig

Vérből:40 napig

Hajból 90 napig

2018. jan. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Honnan veszed ezeket a rövid időket?
2018. jan. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Vizeletbol lesz majd, és 7 vagy 8 hét fog eltelni, amióta utoljára csináltam. Nem gyakran, 3x2 slukk volt az utolsó fél évben. Sokat edzek és iszok, ami elvileg segít. Köszönöm a válaszokat 2-4-ig. Majd most már odafigyelek rá, hogy ennyi se legyen és akkor legközelebb nem lesz ilyen gond :)
2018. jan. 8. 12:16
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Itt mindenki fszságot beszél. Szeretem hogy még csak utána sem néznek.


Hajból nem lehet kimutatani a THC-t.

Vizeletből alkalmi fogyasztás esetén 1-4 hét alatt távozik. Napi fogyasztás esetén 3 hónap, amíg ki tudják mutatni.


De te mivel még egy grammot se szívtál semmi esély hogy kimutassa a vizelet vizsgálat. Ne aggódj főleg hogy sportolsz.

2018. jan. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor ajánlom inkább te nézzél utána picit.
2018. jan. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pár napig biztos.
2018. jan. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, két hét után vettem egy drogtesztet és negatív lett. Tehát max 2 hétig mutatja ki vizeletbol ha 1g alatt szívsz
2018. jan. 15. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!