Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ciki ha nem füvezek én is?

Koklerful kérdése:

Ciki ha nem füvezek én is?

Figyelt kérdés
Barátaim rendszeresen tépnek, heti 5-6 cigi vagy amennyit megtehetnek.Volt hogy egy nap 8 cigi is elfüstölt.Én lógok ki egyedül a tömegből, én nem csinálom.Van hogy átmegyek és nem is foglalkoznak velem, mintha kirekesztenének.De néha azt veszem észre hogy nekik se esik jól a fű, gyesre teszik magukat, magukról nem tudnak, bealszanak másnap meg semmire nem emlékeznek.Az egyikük 110ft körül keres de van hogy fizetés után 5 nappal le van égve vajon miért...., divatosan öltözik, iphone, retro farmer, minden játszik..de attól függetlenül segghülye a gyerek egy rosszabb szintű iskolában 2-re rakott le egy szakmunkásvizsgát.Kb egy 2 éve dolgozik de már vagy 5 munkahelye volt.A másik 110-130 között keres de az is mindig elherdálja a pénzt.Neki is divatos öltözet Iphone 8, ja meg egy-két tartozás a tesó meg anyu fele akik jól keresnek.Gondolom van egy személy leírásotok róluk.Én turiból öltözöm abból sem olyan szarul, ha megkapom a fizetésem az az első hogy félreteszek, meg csak egy csöves Sonym van, azt is használtan vettem.Na a lényege a dolognak hogy zavarja őket hogy én megszólom őket hogy miért füveznek.De amikor elfogy a fű nekem sírnak a szájuk: hogy soha többet, meg hogy mással kéne magukat lefoglalni nem ezzel, meg hogy nem maradt pénzük.Néha még azért is megszólnak mert nekem nincs Iphonom csak egy csöves androidos telefonom.Volt hogy azért is beszóltak hogy egy évben csak ennyit tudtál félre tenni? Nekik meg 5 forint nincs eltéve.

2018. jan. 7. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Dehogy.
2018. jan. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Most várod a tömjénezést, mi? Nem babusgatnak eleget a szüleid, azért provokálod idegenek dicséretét?
2018. jan. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

Attól, hogy szétfüvezik az agyukat, nem lesznek menők, csak egyre hülyébbek és butábbak.

Ne akarj beállni a sorba. Ilyen társaságból nem baj ha kirekesztenek. Ha nekik a fű a fontosabb, akkor meg főleg nem kell sajnálni.

Füveztem anno, de a mai napig bánom.

2018. jan. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem térjetek át intravénásra, ájfonos idióták. Ennyi életképtelent basszus...
2018. jan. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Minek haverkodsz velük miért nem keresel normális társaságot.
2018. jan. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
9%
Rajtad kívül kismillió másik ember sem füvezik, én se próbáltam sosem. Most menjek igényeljek érte állami kitüntetést vagy mi?
2018. jan. 8. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!