Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az ezüst Benson barna szűrős?

Az ezüst Benson barna szűrős?

Figyelt kérdés
Van olyan cigi amiben erősségtől függetlenül mindegyik barna szűrős?

2018. jan. 9. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Nem. És alig van olyan cigi ami barna szűrős. Nem tudom hány választ kell még írni hogy egyértelmű legyen.
2018. jan. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát, lehet, hogy csak egyet, ha nem kerülnék az olyan kérdéseket, hogy "felsorolnátok a barna szűrős cigiket" amiket legalább is tudnak. Akkor nem kéne darabokban kérdezni.
2018. jan. 9. 22:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Piros Symphonia az biztosan barna szűrős, rokonom azt szív.
2018. jan. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bár amúgy most hogy értitek a barna szűrőst? A külseje barna a szűrőnek és annyi, vagy maga a szűrő belseje is barna? Mert én eddig csak olyat láttam aminek a külseje barna, de mindnek fehér volt a közepe.
2018. jan. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó akkor leírom a barna szűrőseket ha a boltban nem vagy képes megkerdezni: arany/piros marbi, sárga, új kék/sárga camel, piros symphonia, kék (meg talán a piros) gauloises.
2018. jan. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg piros/kék lucky strike.
2018. jan. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! *v*
2018. jan. 10. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!