Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért rossz a szivarka?

Miért rossz a szivarka?

Figyelt kérdés

Nem voltam sose nagy dohányos, de kipróbálnám egyszer a szivarkát is.

De azt mondják hogy károsabb mint a cigi?

De nem tudom miért??


Sokan azt mondják hogy a cigiben a papír miatt az égés termékek miatt jönnek létre nagyon károsak.


A szivarka meg tudtommal ugyanolyan mint egy szivar csak van benne szűrő. Amiről pedig úgy tudom hogy mivel nem papírba van hanem természetes dohányba ezért nem olyan káros.


De mégis mindenhol azt hallom hogy nagyon káros és sokkal rosszabb mint a cigi.


2018. jan. 10. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Keress rá a google-ben,aztán nem kell találgatni.:)

Egyébként meg,attól még hogy káros,egyszer ki lehet próbálni.

2018. jan. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"A szivarka meg tudtommal ugyanolyan mint egy szivar csak van benne szűrő. Amiről pedig úgy tudom hogy mivel nem papírba van hanem természetes dohányba ezért nem olyan káros. "


Az igazi minőségi szivarkában, ami tényleg dohánylevélből készülhetett, nem kéne szűrőnek lennie, hiszen azt le sem kell tüdőzni, csak ízlelgetni szájban.


Viszont


Amit manapság a dohányboltokban árulnak szűrős szivarka, a cigi ára alatt, az kb a cigi olcsó csöves alternatívája. A legrosszabb minőségű dohányból van, a külseje pedig nem tudom miből, wc papír guriga jellegű kartonpapírra emlékeztet, de hogy nem dohánylevél az rohadtul fix. Azt kb csak nagyon csórók meg a hajléktalanok szívják, mert annyira trágya az íze.

2018. jan. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az olcsó szűrős szivarka a leggagyibb minőségű, ráadásul jóval büdösebb a normális ciginél.
2018. jan. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen más az íze neki. Vannak egyébként kifejezetten jók is köztük.
2018. jan. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!