Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nem dohányzom de voltam vagy...

Nem dohányzom de voltam vagy 2 órát cigifüstös helyen és hányingerem van meg fáj a hasam. Mi ez?

Figyelt kérdés

2017. dec. 31. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Rák...
2017. dec. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem bebeszéled magadnak leginkább. Ha iylen szinten nem bírod a füstöt, szerintem akkor egy fél órás BP-i séta után is véged lenne.
2017. dec. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én dohányoztam sokáig, de zárt térben pl kocsiban vagy a pincében ha fater rágyújtott mellettem, én is rosszul lettem, pont úgy, ahogy te..ha meg én is rágyujtottam vele akkor semmi bajom nem volt...Szerintem csak nem vagy hozzászokva ehhez a fajta füsthöz (szerencsére). Ne aggódj majd elmúlik ez a rossz érzés.
2018. jan. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Enyhe nikotin- és szén-monoxid-mérgezés. Nem vészes, gondolom már jól vagy, ha nem, akkor jobbulást :)
2018. jan. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem birod a füstöt, akkor ne menj ha lehet olyan helyre.

Én bagóztam és zárt helyen ahol füstöltek az emberek, majdnem megölt engem is a füst , meg az a büdös.

2018. jan. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszia a válaszokat már jól vagyok. :)😊
2018. jan. 3. 07:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Passziv dohanyzas (vagyis dohanyfustben lenni) ugyanolyan karos mintha cigiznel. Gondolom nem vagy hozzaszokva, es a szervezeted ki akarja magabol lokni a fustjet, nekem volt hogy hanytam cigitol.
2018. jan. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!